Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w IdeaPlace

warsztatySetki państw, tysiące partnerów, miliony uczestników i inspiracji to definicja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! Spotkania, szkolenia, konsultacje, wykłady, niezwykle szeroki wachlarz eventów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości po raz szósty zostanie zorganizowany w przestrzeni coworkingowej - IdeaPlace w dniach 14.11-20.11.2016.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Został on zapoczątkowany w 2008 r. i od czasu pierwszej edycji inicjatywa rozszerzyła się na 115 państw, w których ponad 24 000 partnerów zorganizowało wydarzenia angażujące ponad 7 milionów ludzi.

W ramach IX edycji ŚTP IdeaPlace organizuje spotkania poruszające najróżniejsze aspekty rozwoju własnego przedsięwzięcia oraz rozwoju osobistego. Wszystkie warsztaty i wykłady prowadzone będą przez doświadczonych i uznanych specjalistów z różnych dziedzin.

IdeaPlace to miejsce, które łączy wiele dróg, wspiera rozwój startupów, młodych przedsiębiorców, angażuje się w wiele inicjatywach propagujących rozwój, przedsiębiorczość oraz aktywność społeczną, związanych zarówno z branżą IT, branżą kreatywną oraz wieloma innymi obszarami.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w IdeaPlace odbędą się warsztaty i spotkania propagujące ideę przedsiębiorczości. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu znajdują się na stronie http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/ oraz na Facebooku:  www.facebook.com/IdeaPlace.

Osoby chętne do wzięcia udziału w poszczególnych warsztatach muszą dokonać obowiązkowej rejestracji. Więcej informacji na http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/.

Liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub  pod numerem tel.: (71) 34 09 200.

Harmonogram warsztatów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  w IdeaPlace (pl. Solny)

14.11.2016 (poniedziałek)

17:30 - 21:00    Michał Kasprzyk, Biuro Mówców - Przemówienia w biznesie - jak mądrze wykorzystać je w promocji firmy?

Warsztat dotyczący przemówień w biznesie poprowadzi ekspert w tej dziedzinie Michał Kasprzyk założyciel Biura Mówców Spice. Michał Kasprzyk pomaga ludziom, którzy są dobrzy w innych dziedzinach, aby wyjście na scenę i opowiedzenie o tym co jest dla nich ważne, było dla nich bezproblemowe i aby publiczność ich pokochała.

Podczas warsztatu uczestnicy  dowiedzą się jak zwiększyć swoją pewność przed wystąpieniem, jak stworzyć dobre przemówienie oraz dlaczego warto przemawiać.

17:30 - 21:00    Magdalena Falkowska International Coach Federation - Storytelling w budowaniu Marki

Co czeka uczestników warsztatu? Będą poszukiwać historii, które będą mogli wykorzystać w biznesie. Przyjrzą się wartościom jakie ich historie niosą i jak ich opisują. Nauczą się opowiadać o sobie, o firmie, o produkcie. Określą swoją misję i wizję. Warsztat poprowadzi certyfikowany trener biznesu i coach ACC ICF, praktyk metody Points of You.
 
15.11.2016 (wtorek)

18:00 - 21:00    Aleksandra Mroczko - Sprzedaj swój biznes. Znajdź i oczaruj swoich Klientów

Intensywny warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zająć się tym, czym każdy przedsiębiorca zająć się powinien, a wciąż "brakuje mu czasu". To spotkanie zaowocuje dla jednych nową startegią lub nowym sposobem komunikacji z Klientem a innym pozwoli połączyć pasję z życiem zawodowym.
 
16.11.2016 (środa)

17:30-20:30    Barbara Gańcza -  Jak zarabiać na hobby

Warsztaty są dedykowne kobietom, które pragną pozytywnej zmiany w życiu zawodowym. Chciałyby awansować lub zarabiać jako przedsiębiorca. Pragną właściwie zarządzać sobą, odkryć swój potencjał i zwiększyć możliwości pozyskania dochodu. Cenią rozwój osobisty i chciałyby podnieść jakość swojego życia.

17:30 - 19:30    Ania Drabek firma Jesteś OK - Zarzadzanie stresem w pracy i poza

W dzisiejszych czasach stres jest integralną częścią naszego życia. Nie można żyć bez niego, ale można nauczyć się go redukować na tyle, by ograniczyć jego negatywny wpływ na życie prywatne i zawodowe. Szkolenie jest wyjątkową okazją do zapoznania się ze sposobami radzenia sobie ze stresem.

17:00 - 20:00    Marzena Skap International Coach Federation - Sesje coachingowe (x3)

Indywidualne sesje coachingowe poprowadzi akredytowany Coach ACC, Vice-dyrektor wrocławskiego oddziału ICF, Absolwentka MBA Franklin University w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od ponad kilkunastu lat zajmuje się wsparciem zarządów w obszarze administracji i zarządzania zasobami ludzkimi. Trenerka w zakresie zarządzania różnorodnością, CSR, rozwoju osobistego. Doradca biznesowy w zakresie zarządzania strategicznego oraz CSR.

17.11.2016 (czwartek)

17:30 - 21:00    Aneta Ilkiewicz-Krawczyk, Platforma Kariery - 1 , 2 ,3 - rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki … na cuda trzeba poczekać 21 dni ;-)

Praktyczne warsztaty osobistej efektywności oparte na PEP® dla obecnych i przyszłych Przedsiębiorców. Poznasz najskuteczniejsze metody i techniki, które mogą Ci min.: wyeliminować złe nawyki, które utrudniają wykorzystanie pełni zawodowego potencjału, zapanować nad tysiącem informacji, realistycznie planować i wykonywać zadania, wykorzystywać w pełni zdobycze nowych technologii.

17:30 - 21:00    Dagmara Tyc  firma szkoleniowa Darogado - Organizacja działu sprzedaży w firmach sektora MŚP (B2B)

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli min. zapoznać się z zadaniami i specyfikacją pracy poszczególnych grup sprzedawców. Zdobędą umiejętność wyboru optymalnej dla danych warunków formy organizacji oraz poznają podstawowe formy organizacji działu sprzedaży. Szkolenie jest dedykowane właścicielom i zarządzającym firmami z sektora MŚP, kierownikom działów sprzedaży oraz dyrektorom handlowym.

18:00 - 20:00   Małgorzata Puć Intarnational Coach Federation - Sesje coachingowe (x2)

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości, uczestnicy programu mają szanse skorzystać z indywidualnych darmowych sesji coachingowych, które trwają 55min. Sesje poprowadzi andragog, coach (ACC, ICF), trener, specjalista ds. szkoleń, nauczyciel akademicki - Małgorzata Puć. Od ponad pięciu lat inspirowana w życiu osobistym i zawodowym doświadczaniem macierzyństwa.

19.11.2016 (sobota)

10:00 - 14:00    Łukasz Wnuk & Krzysztof Czyżykiewicz, Agencja Interaktywna Orange Juice - Jak zwiększyć rentowność e-biznesu dzięki analityce internetowej?

Analityka Internetowa pozwala ocenić wyniki przyjętej strategii i podejmować skuteczne decyzje biznesowe, w celu zwiększenia przychodów Twojego biznesu. Poznaj potencjał Google Analytics. Dowiedz się jak dostosować Google Analytics do potrzeb Twojego biznesu, w jaki sposób wyznaczyć wskaźniki sukcesu i właściwie interpretować dane oraz jak praktycznie wykorzystać analitykę internetową w celu zwiększenia sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2023-11-30 11:28)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 23 sierpnia, 10:34
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
City Service SE Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Sleepz AG
All in! Games SA
APS Energia SA
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 23 sierpnia, 10:34
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
PCC Rokita SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PCC Exol SA
New Tech Capital SA
Elzab SA
Wspierane przez Money.pl
Surowce - notowania online
Money.pl - Kliknij po więcej
Nazwa Jednostka Wartość [USD] Zmiana Ostatnia zmiana
 Złoto uncja 2038,40 -0,33% [11:11]
 Ropa brent baryłka 83,76 +1,33% [11:11]
 Pallad uncja 1021,53 -1,54% [11:10]
 Platyna uncja 936,30 -0,31% [11:11]
 Srebro uncja 25,06 +0,08% [11:11]
Wspierane przez Money.pl