200 miejsc czeka na nowych pracowników i praktykantów w Deloitte

rekrutacjaFirma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Do 11 kwietnia br. czeka na zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną. Oferty dotyczą biur Deloitte w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Obecnie w Deloitte w Polsce pracuje blisko 2600 osób. Spośród biur firmy w Europie Środkowej polskie jest największe. W tym roku Deloitte zamierza zatrudnić około 200 nowych praktykantów i pracowników, którzy chcą zdobyć doświadczenie konsultanta pracującego dla największych firm i branż w Polsce oraz na świecie. - Dla wielu młodych ludzi, którzy dołączą do zespołu Deloitte, będzie to pierwsze doświadczenie zawodowe. Wielu z nich zostaje z nami na dłużej, a niektórym udaje się dojść do poziomu partnera, czyli udziałowca firmy – mówi Krzysztof Kwiecień, Dyrektor ds. HR w Deloitte. – Stawiamy na innowacyjność we wszystkich jej przejawach. Charakteryzują nas nowoczesne metody pracy i innowacyjne myślenie, które pozwalają rozwijać się zarówno naszym pracownikom, jak i klientom – dodaje.

Otwarci na umysły analityczne, osoby chcące się uczyć i pragnące mieć poczucie sprawczości

Aplikować mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, finansowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze.

- Deloitte jest nieustannie otwarty również na doświadczonych ekspertów i profesjonalistów, którzy chcieliby pracować w nowoczesnym i inspirującym miejscu  – mówi Krzysztof Kwiecień.

Zapraszamy osoby z wiedzą finansową, ekonomiczną oraz technologiczną, które chciałyby nabrać nowego doświadczenia w zawodzie konsultanta biznesowego.

Zainteresowani kandydaci powinni wysłać swoje aplikacje do 11 kwietnia br. za pośrednictwem strony kariera.deloitte.pl. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy on-line i spotkania kwalifikacyjnie. W wybranych rekrutacjach stosujemy też kilkugodzinne assessment center weryfikujące predyspozycje do tego typu pracy. Aplikować należy online za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Bezpieczeństwo i stabilizacja

Według najnowszych badań Deloitte, praca staje się integralną częścią życia prywatnego i zawodowego. Coraz częściej jest sposobem na realizowanie swoich pasji, ma być inspirującym miejscem do rozwoju, także pozazawodowego. Według studentów polskich uczelni młodym ludziom zależy przede wszystkim na stabilizacji, rozwoju, inspirujących liderach i przyjaznej atmosferze dzielenia się wiedzą. Są to podstawowe wartości motywujące ich do pracy.

Podobne wyniki przynosi coroczne międzynarodowe badanie wśród studentów Universum. Ponad połowa młodych Polaków stawia na bezpieczeństwo zatrudnienia (56 proc.). Ich zdaniem w miejscu pracy najistotniejsze są szacunek dla ludzi (51 proc.), przyjazne środowisko pracy (49 proc.) oraz liderzy wspierający pracowników (36 proc.). – Widzimy jak z każdym kolejnym rokiem zmieniają się oczekiwania młodych ludzi, chociażby względem ich przełożonych. W ich opinii lider powinien wskazywać drogę, wspierać i być mentorem, a nie oczekiwać rezultatów bez dawania niczego z siebie lub przeciwnie, nie pozostawiając pola do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji – mówi Jakub Bojanowski, Partner, odpowiadający za program rozwoju talentów w zespole Konsultingu Deloitte.

Deloitte dopasowuje warunki pracy do oczekiwań młodych pracowników, wdrażając na całym świecie strategię „Employee Well-being”, czyli działań wspierających ich w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia. W ramach programu wdrażanych jest wiele rozwiązań optymalizujących czas i miejsce pracy, wspierających zdrowie fizyczne i psychiczne, włączających elementy ekologii i odpowiedzialności za otaczający nas świat, ludzi i środowisko naturalne.

Przykładem takich działań jest program Badamy Geny. Jako jedyna firma w Polsce Deloitte umożliwił wszystkim swoim pracownikom bezpłatne profilaktyczne badania, które pozwalają wykryć podwyższone ryzyko zachorowania na raka piersi, jajników i prostaty. W programie wzięło jak dotąd udział ponad 1 100 osób.

Polityka elastycznego czasu i miejsca pracy to także przykład na możliwość łączenia obowiązków prywatnych z zawodowymi.

Różnorodność usług w firmie doradczej

Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale Konsultingu, który rozwija innowacyjne kierunki związane z tym obszarem: Finevare (narzędzie do wyceny rezerw wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego), Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem), T24 (system narzędzi dla banków firmy Temenos, której Deloitte jest głównym partnerem technologicznym i biznesowym) oraz Salesforce i SAP. Mocnym ogniwem konsultingu pozostaje Deloitte Digital, wspierający klientów w budowaniu ich obecności w cyfrowej rzeczywistości. Także doradztwo podatkowe ma swój zespół wdrażający technologiczne rozwiązania do rozliczeń podatkowych TaxCube.

Z kolei zespół Sustainability Consulting pracuje dla firm, które chcą świadomie budować swoją wartość poprzez aktywne zarządzanie wpływem gospodarczym, społecznym i środowiskowym.

Osoby zainteresowane doradztwem prawnym i podatkowym mogą rozwijać swoje umiejętności w specjalistycznych zespołach doradztwa podatkowego lub kancelarii prawnej Deloitte Legal. Poza ofertą płatnych praktyk dla studentów od III roku studiów, dział ma również ofertę dla studentów młodszych - od drugiego roku. Jest to program TaxTrack, który daje szansę na zdobycie doświadczenia poprzez uczestnictwo w sprawach sądowych z zakresu tematyki podatkowej.

Osoby chcące rozwijać swoją wiedzę w zakresie sprawozdawczości finansowej firm, badania płynności, wyceny przedsiębiorstw i innych aspektów związanych z finansami mogą się zgłaszać do działu Audytu lub Doradztwa Finansowego. Studenci kończący studia I stopnia, planujący przerwę w nauce, mogą także wybrać ofertę pracy w ramach programu Bachelor Track w Dziale Audytu.

Z kolei dział Doradztwa Finansowego świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw, inwestorów i rządów w zakresie fuzji i przejęć, wycen, restrukturyzacji finansowej, finansowania kapitałowego i dłużnego, badania due diligence oraz przeciwdziałania nadużyciom gospodarczym.

Praca w Polsce i w Europie

Wiele ofert pracy czeka także w Centrum Usług dla Biznesu - Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie. Poszukiwani są tu głównie studenci i absolwenci z dobrą znajomością języka angielskiego, chcący rozwijać się w międzynarodowym środowisku. Centrum świadczy usługi z zakresu finansów, księgowości, wsparcia dla audytu, IT oraz zarządzania ryzykiem dla osiemnastu krajów Europy Środkowej, stale rozszerzając tematykę i obszar swojej działalności.

Poza ofertą płatnych praktyk w dziewięciu miastach w Polsce, Deloitte oferuje również program praktyk międzynarodowych „Deloitte European Internship Program”, odbywających się w okresie wakacji w jednym z europejskich biur sieci Deloitte, mających kontynuację w polskim oddziale audytu, konsultingu lub doradztwa finansowego.

Innowacyjni w myśleniu, elastyczni w działaniu

Praca w Deloitte to przede wszystkim realizacja projektów dla klientów, a to oznacza brak rutyny i ciągle nowe wyzwania. Praca nad projektami wymaga elastyczności, umiejętności pracy w zespole i zdolności dostosowania się do nieustannie zmieniających się warunków. Każdy członek zespołu ma zadania do zrealizowania i przestrzeń na własny sposób pracy w ramach projektu. Doświadczenie w konsultingu daje młodym ludziom doskonałą podstawę do dalszej kariery w strukturach dużych firm międzynarodowych  jak i w prowadzeniu własnej działalności.

 - Jesteśmy innowacyjni, zarówno w sferze kreowania i świadczenia usług, jak i podejścia do naszych pracowników. Udaje się to nam, mimo że niektóre świadczone przez nas usługi mogą być postrzegane jako dość tradycyjne. Także za innowacyjnością muszą stać solidne podstawy biznesowe, a tych uczymy naszych młodych pracowników. Jeżeli któryś z nich wpadnie na przełomowy, innowacyjny pomysł, może być pewien, że w Deloitte zostanie wysłuchany. Stawiamy na otwartą komunikację – mówi Jakub Bojanowski.

Szacunek dla otoczenia społecznego

Deloitte to także odpowiedzialność społeczna. O zaangażowaniu firmy świadczy implementowana na całym świecie misja wywierania znaczącego wpływu - „making an impact that matters”. Jej celem jest kreowanie pozytywnych zmian w obszarach tematycznych: budowania społeczeństwa obywatelskiego, edukacji, rozwoju lokalnego, ekologii i ochrony środowiska naturalnego, kultury, sportu i zdrowia, pomocy społecznej i wyrównywania szans. Od trzech lat Deloitte w Polsce angażuje się we wsparcie realizacji społecznych projektów pracowniczych. Kolejna edycja ruszyła  na początku tego roku.

W ostatnich miesiącach eksperci Deloitte zaangażowali się m.in. w edukację finansową najmłodszych w ramach Uniwersytetu Dzieci. Od października rusza kolejna 14. edycja Akademii Biznesu by Deloitte, w ramach której eksperci Deloitte przeprowadzają ponad 100 certyfikowanych warsztatów dla studentów w dziewięciu miastach w Polsce.

Więcej informacji o kampanii rekrutacyjnej na kariera.deloitte.pl oraz w podcaście  rekrutacyjnym: http://www.deloitte.ehost.pl/Audio/Kariera/Rekrutacja-Deloitte-wiosna-2018_v2.mp3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2023-11-30 11:28)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 23 sierpnia, 10:34
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
City Service SE Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Sleepz AG
All in! Games SA
APS Energia SA
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 23 sierpnia, 10:34
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
PCC Rokita SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PCC Exol SA
New Tech Capital SA
Elzab SA
Wspierane przez Money.pl
Surowce - notowania online
Money.pl - Kliknij po więcej
Nazwa Jednostka Wartość [USD] Zmiana Ostatnia zmiana
 Złoto uncja 2038,40 -0,33% [11:11]
 Ropa brent baryłka 83,76 +1,33% [11:11]
 Pallad uncja 1021,53 -1,54% [11:10]
 Platyna uncja 936,30 -0,31% [11:11]
 Srebro uncja 25,06 +0,08% [11:11]
Wspierane przez Money.pl