Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Kwiecień 2015 – repertuar sceny Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

pies i kot

12 kwietnia  (niedziela) – 10.00 – Bajka o dwóch domkach

Jest to przedstawienie dla najmłodszych dzieci (1-3 lat), w którym przedstawione są dwie różne krainy: miękka i przytulna oraz kłująca i szorstka. To opowieść nie tylko o przyjaźni mimo różnic, ale także podróż do świata dźwięków, barw i faktur, podczas której przyjazne postacie Tuli-Tuli i Ała-Ała zapraszają dzieci do wspólnego odkrywania, muzykowania i doświadczania.

12 kwietnia (niedziela) – 17.00 – Jaś i Małgosia

Nowa, lalkowa wersja klasycznej baśni, z intrygującą ścieżką dźwiękową i oryginalnymi efektami świetlnymi (w spektaklu stosowane jest światło stroboskopowe). Dla dzieci od lat 5.

19 kwietnia (niedziela) – 10.30 – Kosmiczna podróż

Spektakl Teatru Bąbli dla dzieci w wieku 1-4 lat. Muzyczno-ruchowa historia tworzenia się kosmosu, powstawania planet, kosmicznych podróży. Doskonała okazja do pierwszego kontaktu z teatrem.

19 kwietnia (niedziela) – 17.00 – Wspaniała przygoda zająca Teofila

„Wspaniała przygoda zająca Teofila” to bajkowa historia o przełamywaniu własnych ograniczeń i walce z nieśmiałością. Spotkania poszukującego przyjaciół zająca z niezwykłymi, zwierzęcymi bohaterami, to prawdziwy przegląd kunsztu sztuki lalkarskiej. Spektakl jest pouczającą historia z morałem, osadzoną w pięknych, niekonwencjonalnych dekoracjach. Przedstawienie dla dzieci od lat 3.

20 kwietnia (poniedziałek) – 9.30 – Zabawki (bajka pantomimiczna, pokaz dla grup zorganizowanych)

Spektakl Fundacji Pantomima to bajka pantomimiczna o ożywionych zabawkach. Czworo bohaterów – Laleczka Niteczka, Lalka Modnisia, Bob Budowniczy i Kowboj – opuszcza wygodny strych, aby w kolejno odwiedzanych przestrzeniach zaspokoić swoją ciekawość świata, ale również po to, by docenić siłę przyjaźni i poświęcenia. Przedstawienie dla dzieci od lat 5.

21 kwietnia (wtorek) – 9.30 – Pies i kot (pokaz dla grup zorganizowanych)

Barwna bajka z ekologią w tle rozgrywana w planie lalkowym i aktorskim. Bohaterowie: piesek i kotka, uczą dzieci zachowań proekologicznych, w tym segregowania śmieci i oszczędzania wody. Przedstawienie dla dzieci w wieku 3-7 lat.


22 kwietnia (środa) – 10.00 – Jaś i Małgosia (pokaz dla grup zorganizowanych)

26 kwietnia (niedziela) – 10.00 – Bajka o dwóch domkach

26 kwietnia (niedziela) – 17.00 – Żywa woda

Spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego, oparty na klasycznych dziełach literatury polskiej. W przedstawieniu wystąpili najzdolniejsi uczestnicy warsztatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych. Dla dzieci od lat 3.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama