Wrocławskie Spotkania Niezwykłości 12-14 luty 2016

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości Wrocław 2016Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja ezoterycznych i ekologicznych targów zdrowia, a przede wszystkim niezwykłości, które odbędą się we Wrocławiu w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w dniach od 12 do 14 lutego 2014 r.

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości!

Odstaw na chwilę codzienne obowiązki i zadania po to, żeby zanurzyć się w niezwykły świat magii oraz niezwykłych i niecodziennych doznań.

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości - przepis na sukces

Przepis organiatorów Wrocławskich Spotkań Niezwykłości jest niezwykle prosty. Szczypta ekologi, naparstek yogi, pół szklanki ezoteryki, odrobina astrologii, 10 kilogramów eko produktów oraz autorskie rękodzieła stanowią pełen magii przepis na powodzenie przeprowadzanych już od lat spotkań niezwykłości.

Poczuj niezwykłą magię!

Już od piątku 12-go do 14-go lutego będziesz mieć okazję doznać magicznych wrażeń, jakie niewątpliwie staną się Twoim udziałem podczas targów.  

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości - kogo spotkasz?

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości zbierają całkiem pokaźne grono intrygujących osobowości i charakterów. Spoktasz tutaj ekspertów ezoteryki, znawców medycyny niekonwencjonalnej oraz atrologii. Porzmawiasz z artystami i wytwórcami rękodzieła oraz biżuterii naturalnej. Poznasz propagatorów i zwolenników rozwiązań ekologicznych. I wielu innych wspaniałych ludzi.

Poza tym w programie wykłady, seanse zbiorowe, pokazy jogi, pokazy tańca brzucha, pokazy teatralne, koncert gongów i mis tybetańskich, bieganie po żarach.

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości - czego się spodziewać?

W kolejnej edycji Wrocławskich Spotkań Niezwykłości możesz spodziewać się między innymi: biegania po żarach, terapii naturalnych, medycyny niekonwencjonalnej, zdrowej żywności, dietetyki, ziołolecznictwa, kosmetyki naturalnej, radiestezji, feng shui, homeopatii, psychoterapii, irydologii, ezoteryki, porad, wróżb, przepowiedni, chiromancji, kamienii naturalnych i wielu innych atrakcji

Dane adresowe

Termin: od 12 do 14 lutego 2016 r.

Godziny: od 10.00

Miejsce: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Organizator: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.

Więcej informacji: http://halastulecia.pl/niezwyklosci/

 Niezwykle serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show