Wernisaż prac Anny Halarewicz w Sky Tower

wystawa sky towerWe wrocławskim Sky Tower szykuje się wyjątkowe wydarzenie - wernisaż prac Anny Halarewicz, jednej z najbardziej cenionych polskich ilustratorek mody. Będzie to okazja, by porozmawiać z artystką, a także zobaczyć, jak moda i ilustracja współgrają ze sobą, tworząc wielką sztukę. Wydarzenie połączone będzie z 6 urodzinami Fu-ku, butiku w którym zorganizowana zostanie wystawa.

„More than illustration” - to tytuł wystawy prac Anny Halerewicz, ilustratorki cenionej nie tylko w Polsce ale i za granicą. Zobaczyć będzie można na niej zarówno małe obrazy akwarelowe, jak i wielkoformatowe akryle. Wszystkie związane z modą. Jednak celem autorki nie jest odtwarzanie sylwetek z pokazów, a szeroka interpretacja i podkreślenie wielowymiarowości tej dziedziny.

Wernisaż prac Anny Halarewicz odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19:00 w Fu-ku Concept Store w Sky Tower. Połączony zostanie z obchodami szóstych urodzin butiku oraz oficjalnym odsłonięciem witryny zaprojektowanej również przez tę artystkę. 

- Poprzez tę wystawę chcemy pokazać, że obraz to też forma komunikacji oraz zestawić ze sobą dwa światy: sztukę i użytkowość. Dzięki twórczemu podejściu ludzi do ludzi, i dla ludzi, łączymy te sfery z codziennym życiem. Wystawa to też zapowiedź nowej odsłony butiku, jako prawdziwego concept store’u, który jest czymś więcej niż modą, sklepem, zakupami i studiem fotograficznym – mówi Linda Parys z Fu-ku.

Wystawę „More than illustration” będzie można oglądać do 20 maja 2017 r. - Cieszymy się, że w Sky Tower gościmy tak znanych artystów. Wierzymy, że dzięki temu ich prace dotrą do jeszcze szerszej publiczności, zachwycając oryginalnością i pięknem  – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Sky Tower SA.

Piątkowy wernisaż uświetni muzyczny występ Phatcutt’a (Łukasza Gołąbka) oraz food art Grzegorza Firkowskiego, założyciela Stołu na Szwedzkiej. Póznym wieczorem odbędzie się także after party „More than Music” w klubie Wrocławskiego Domu Literatury Proza, podczas którego zagra Anna Kłys, Moqha, rain o’clock oraz Dj Grubzee.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież