Pamelo żegnaj

tercet spotkanieTercet Egzotyczny, którego gwiazdą była Izabella Skrybant-Dziewiątkowska nie tylko sprzedał miliony płyt, zdobył wiele prestiżowych nagród, ale występował na najważniejszych światowych scenach. Z okazji premiery książki „Pamelo żegnaj. Rozmowa z Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską z Tercetu Egzotycznego” (Wydawnictwo Marina) jej bohaterka spotka się z czytelnikami w salonie Empik Renoma we Wrocławiu już 26 kwietnia.

Dla wielu Polaków była gwiazdą największego formatu, która mimo sławy, na zawsze pozostała sobą. Historia życia Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej to również pięćdziesiąt lat historii polskiej muzyki rozrywkowej. Zbigniew Dziewiątkowski założyciel „Tercetu Egzotycznego” to wielka miłość wokalistki, miłość, która - jak mówią - się nie zdarza. Razem z zespołem zwiedzili cały świat, grając na największych światowych scenach. Izabella śpiewając była wulkanem energii, na co dzień jednak została tą samą Izą z sąsiedztwa, którą wszyscy znali. Jedno jest pewne – „Tercet” nie istniałby bez Izabelli, a Izabella nie istniałaby bez niego. To ona od pół wieku nadaje mu rytm, wciąż przyciąga na koncerty tłumy i śpiewa przeboje, które nucą kolejne pokolenia fanów.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Tercet Egzotyczny, związana z zespołem od początku jego istnienia, czyli od 1963 roku.

26 kwietnia, godz. 18:00
Empik Renoma, Wrocław
ul. Świdnicka 40

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież