Cydr Lubelski Spragnieni Lata - gramy bez filtra

cydr koncertyUwaga Wrocław! Nadciąga fala muzycznego orzeźwienia! Startuje trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Podczas pierwszego, premierowego koncertu zagrają Iza Lach, duet Dwa Sławy i gość specjalny – The Dumplings. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.

Premierowy koncert trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się we Wrocławiu, w sobotę 24 czerwca na dziedzińcu dawnego klasztoru Franciszkanów, ul. Pawła Włodkowica 15-17. Zaczynamy o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata to jeden z najciekawszych wakacyjnych projektów muzycznych, który co roku prezentuje inny, nowatorski pomysł na promocję polskich artystów. W tym roku muzycy grają bez filtra. Niefiltrowanie to również hasło inicjatora i głównego sponsora trasy - marki Cydr Lubelski, której tegorocznym wakacyjnym headlinerem jest Cydr Lubelski Niefiltrowany.

- Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy. Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w najlepszym wydaniu - mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

Wrocław znalazł się wśród sześciu polskich miast, gdzie zagości trasa. Tego nie można przegapić!

- Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata dojrzewa. Cieszymy się, że dziś, po trzech latach od jej startu, wiele osób nie wyobraża sobie smaku lata bez naszych plenerowych koncertów - podkreśla Robert Walewski, współtwórca trasy i Brand Manager Cydru Lubelskiego. - Podobnie jak rozwijamy ideę polskiego cydru, bezkompromisowo podchodzimy do tworzenia line-upu trasy, zapraszając artystów aktualnych, wyróżniających się, mających pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami.

Wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna Iza Lach razem ze Snoop Doggiem, ikoną amerykańskiego rapu, nagrała setki piosenek i nakręciła film. Na jednej z płyt Snoopa wystąpiła gościnnie obok Miley Cyrus, Rity Ory czy Drake'a.

Mistrzowie gry słownej z hiphopowego duetu Dwa Sławy – którzy w dorobku mają sześć płyt podkreślają, że najważniejszy jest dla nich kontakt z publicznością podczas koncertów.

- Niefiltrowanie wiąże się ze stylem życia: autentycznością, naturalnością, bezpośredniością. Zachęcamy do tego, by wyrażać siebie i rozsmakować się w wakacyjnym klimacie miejskich plenerów oraz cydrowych koncertów - mówi Agata Domaradzka, dyrektor marketingu AMBRA S.A. producenta Cydru Lubelskiego.

Trasa koncertowa, która przyzwyczaiła nas do atmosfery letnich festiwali w tym roku rozszerza formułę. Do Cydru Lubelskiego dołącza nowy partner: Fujifilm z autorską strefą Instaxa - kultowego aparatu do fotografii natychmiastowej.

- Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata to świetny i bardzo fotogeniczny projekt - mówi Joanna Czechowska, PR and Communications Manager Fujifilm. – Dlatego my też przygotowaliśmy dla fanów lata, orzeźwienia i dobrej muzyki coś specjalnego, m.in. konkursy na najbardziej niefiltrowane fotki.

Przypomnijmy, w poprzednich edycjach trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata wystąpili Natalia Przybysz, Tymon Tymański, Marika, L.U.C., Skubas, Julia Marcell, Xxanaxx, Rita Pax, The Dumplings, Gooral, Krzysiek Zalewski oraz Natalia Grosiak. Teraz do rodziny muzyków spragnionych lata dołączają: Bovska, Iza Lach i duet Dwa Sławy.

Miejskie brzmienie i nienaganne maniery za mikrofonem

„W Polsce zimy są za ostre i przychodzi czas, kiedy po zimowej depresji trzeba się spotkać, żeby pograć ładną muzykę - stwierdzają hiphopowcy z Łodzi. - „Dandys flow” to nienaganne maniery za mikrofonem osadzone w kunsztownym, miejskim brzmieniu. Hip hop pokolenia 1.5. Płyta dopięta na ostatni guzik,
w przeciwieństwie do marynarki dandysa. Elo.” - Dwa Sławy.

Jak zapewnia duet Dwa Sławy, podczas trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata publiczność może liczyć przede wszystkim na świetną, niczym nieskrępowaną zabawę. Zwariowany i nieprzewidywalny tandem po jedenastu latach działalności ma w swoim dorobku sześć oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw. Obecnie: Jarosław „Astek” Steciuk i Radosław „Rado Radosny” Średziński, promują album „Dandys flow”. Jak podkreślają, działalność studyjna jest jedynie pretekstem do tego, co lubią najbardziej, czyli do kontaktu z publicznością podczas koncertów tak wybuchowych jak balon.

Każdy koncert inna odsłona

 „...w Polsce znalazłem kogoś wyjątkowego. Iza pięknie śpiewa, pięknie wygląda na ekranie i magnetyzuje swoją osobą, a przede wszystkim kocha muzykę ponad wszystko. Ciężko znaleźć takich ludzi w dzisiejszych czasach” - Snoop Dogg o Izie Lach.

Kariera Izy Lach zaczęła się od programu „Od przedszkola do Opola”, który wygrała jako pięciolatka. Kilkanaście lat później podjęła współpracę z wytwórnią EMI Music Poland, z którą wydała dwa autorskie albumy: „Już Czas” i „Krzyk”. W 2012 r. została nominowana do MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca. Współpracowała z Mariną Łuczenko i Snoop Doggiem, z którym nagrała album „Off the Wire” i wystąpiła w filmie „Birds Of A Feather”. Występowała m.in. w Hamburgu, Berlinie, Los Angeles i Nowym Jorku. W 2014 roku wydała album „Painkiller”. Na trasie Iza promować będzie materiał z najnowszej płyty.

- Będzie to najdojrzalsza z dotychczasowych, osobista jak zwykle, współczesna produkcja muzyczna, której inspiracje sięgają „złotego okresu” r'n'b - zapowiada artystka. - Na każdym koncercie pokażę inne oblicze artystyczne. Będą to niepowtarzalne inscenizacje: od skromnych, intymnych i akustycznych po rockowe, mocne, duże produkcje. Fani szukający „pełnego obrazu” mojej wizji muszą być na wszystkich koncertach.

Pozytywna energia w nieograniczonych ilościach, niefiltrowane emocje i czerpanie z życia pełnymi garściami - to wszystko podczas 6. edycji trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata!

Wstęp na koncerty jest wolny.

TERMINY koncertów Cydr Lubelski Spragnieni Lata:

24.06.2017 WROCŁAW, Dziedziniec dawnego klasztoru Franciszkanów, ul. Pawła Włodkowica 15-17
08.07.2017 ŁÓDŹ, OFF Piotrkowska
22.07.2017 KRAKÓW, Plac Wielkiej Armii Napoleona
19.08.2017 KATOWICE, Parking przed halą Parkową
26.08.2017 WARSZAWA, Rejs, Bulwar Flotylli Wiślanej koło Płyty Desantu
16.09.2017 LUBLIN – wielki finał trasy podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież