Już 7 lipca w kinie Helios Aleja Bielany i Magnolia Park zagramy Maraton Grozy z premierowym pokazem filmu „Czarne pióro”

maraton grozy7 lipca zapraszamy na pierwszy z serii wakacyjnych Nocnych Maratonów Filmowych. Na początek noc grozy z czterema przerażającymi horrorami, po obejrzeniu których będziesz miał obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Pierwsze dwa filmy zestawu to premierowe „CZARNE PIÓRO” i „BAD TRIP”, a potem pokażemy jeszcze świetny „ZOMBIE EXPRESS” i oparty na prawdziwej historii „BODOM”. Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi na takie rozpoczęcie wakacji?

Start: 7.07.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
- CZARNE PIÓRO (PREMIERA!)
- BAD TRIP (PREMIERA!)
- ZOMBIE EXPRESS
- BODOM

Ceny biletów:
Ulgowy 32 zł
Normalny 36 zł

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.  

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: Projekty Specjalne.
                       

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież