Egurrola Dance Studio zaprasza do Sky Tower na bezpłatne lekcje otwarte!

taniec egurrola2 i 10 września Egurrola Dance Studio w Sky Tower zaprasza na bezpłatne lekcje otwarte. Zapisz się i tańcz u najlepszych!

Od bezpłatnych zajęć pokazowych swoją działalność rozpoczyna pierwsza we Wrocławiu szkoła tańca Agustina Egurroli. 2 i 10 września chętni będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił, ucząc się choreografii pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. – Lekcje otwarte to doskonała okazja, aby poznać naszą szkołę, porozmawiać z kadrą, sprawdzić, jak wyglądają prowadzone przez nich zajęcia i poznać różne style taneczne. Dzięki temu każdy tancerz, bez względu na wiek i płeć, będzie mógł przekonać się, który styl jest najlepszy dla niego – mówi Szczepan Rudnicki z Egurrola Dance Studio Wrocław. Lekcje otwarte prowadzone będą w godzinach od 11:00 do 17:00, a zapisać się na nie można za pośrednictwem formularza na www.egurrola.com.

Lekcje tańca w Egurrola Dance Studio w Sky Tower dla dzieci, młodzieży, kobiet i par prowadzone będą na wszystkich poziomach zaawansowania, a bogata oferta zajęć sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jak mówi sam założyciel szkoły, jej powstanie we Wrocławiu było czymś naturalnym i oczywistym.

- Jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo Wrocław rozwija się w ostatnich latach. Jestem dumny, że mogę otworzyć swoją nową szkołę tańca w mieście, które zyskało miano Europejskiej Stolicy Kultury, w dodatku w tak prestiżowej lokalizacji, jaką jest Sky Tower. To idealne miejsce dla Egurrola Dance Studio - mówi Agustin Egurrola.  

10 września odbędzie się wielki event otwarcia, który będzie prawdziwą eksplozją tańca i świetnej zabawy. Całość poprowadzi Agustin Egurrola, a gościem specjalnym będzie Jan Kliment, tancerz z najwyższą klasą S w tańcach latynoamerykańskich, zwycięzca ostatniej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na scenie zobaczymy także VOLT - najbardziej znaną grupę taneczną w Polsce oraz tancerzy ze szkół Egurrola Dance Studio w Łodzi i Warszawie. Nie zabraknie też animacji tanecznych oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. - Serdecznie zapraszamy wszystkich na event otwarcia Egurrola Dance Studio w Sky Tower. To będzie wielka gratka dla miłośników tańca, którzy na żywo będą mogli zobaczyć najlepszych tancerzy w choreografii Agustina Egurroli - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Sky Tower SA. Event otwarcia rozpocznie się 10 września o godz. 12:00 i potrwa do 18:00. Wstęp wolny. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Eska Wrocław.

Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie internetowej www.egurrola.com i pod numerem telefonu 601 539  539.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież