Sejfy pełne nagród w Galerii Dominikańskiej

galeria sejfW sklepach na stałe zagościły kolekcje jesienne, można więc już zapoznać się z najnowszymi trendami modowymi w Galerii Dominikańskiej oraz uzupełnić zawartość swojej szafy. Przy okazji zakupów we wrocławskim centrum warto także spróbować szczęścia w ramach loterii „Sejfy pełne nagród” – na uczestników czekają atrakcyjne upominki. Akcja rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek i potrwa do 15 października.

W loterii „Sejfy pełne nagród” może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie w sklepach objętych loterią w Galerii Dominikańskiej. Wystarczy odebrać specjalny kupon u sprzedawcy lub hostessy w jednym z dwóch Punktów Obsługi Loterii, a następnie zarejestrować i zeskanować go w multimedialnym sejfie – wykonując ten proces w dwóch punktach, można zwiększyć swoją szansę na wygraną. Nagrodami są bony podarunkowe o wartości 50, 100 i 200 zł, które będzie można odbierać w Punktach Obsługi Loterii. Całkowita pula nagród wyniesie 30 tys. złotych.

– Październik to doskonały czas, by zrobić przegląd swojej szafy i przyjrzeć się nowym, jesiennym kolekcjom. Galeria Dominikańska posiada bogatą ofertę najpopularniejszych światowych i polskich marek modowych, dlatego wizyta w naszym centrum to dobry pomysł na uzupełnienie garderoby o nowe ubrania, buty i dodatki z najnowszych propozycji naszych najemców, lecz także na lunch czy spotkanie przy kawie. Kompleksowa oferta nie dotyczy wyłącznie segmentu odzieżowego, cechuje także reprezentantów dopiero co wzmocnionej branży gastronomicznej w Galerii Dominikańskiej. Przy okazji jesiennych zakupów nasi goście mogą ponadto wziąć udział w loterii „Sejfy pełne nagród”. Mamy nadzieję, że dodatkowa atrakcja podczas jesiennych zakupów dostarczy wiele pozytywnych emocji – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Loteria „Sejfy pełne nagród” rozpocznie się w poniedziałek, 2 października  i potrwa do niedzieli, 15 października. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, regulamin oraz oferta Galerii Dominikańskiej są dostępna na stronie www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież