Zapisz się na bezpłatne warsztaty i zobacz jak dawniej wykonywano artystyczną biżuterię

pokazy jubilerskieW najbliższą sobotę w Sky Tower po raz drugi odbędą się pokazy i warsztaty dawnego jubilerstwa. Organizuje je Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego. Wstęp na jedyne tego typu pokazy w Polsce jest bezpłatny, obowiązują jedynie wcześniejsze zapisy.

Pokazy dawnego jubilerstwa w Sky Tower to idealna okazja, by zobaczyć jak tradycyjnymi metodami i narzędziami tworzy się artystyczną biżuterię. Zajęcia poprowadzi Mistrz Złotnictwa i właściciel Galerii Biżuterii Artystycznej, Sławomir Derecki, który w swojej pracy wszystkie czynności wykonuję własnoręcznie.

- Zrobione w ten sposób ozdoby są niepowtarzalne i wyjątkowe. Drugiego takiego egzemplarza z pewnością nie znajdziemy, co poza wysoką jakością wytworzonych elementów, stanowi jeden z ich głównych atutów - mówi Sławomir Derecki. Podczas sobotnich warsztatów uczestnicy będą mogli także sami spróbować swoich sił w wytwarzaniu drobnych elementów biżuteryjnych. Na zakończenie otrzymają okolicznościowy certyfikat potwierdzający udział w jedynych w Polsce tego typu zajęciach.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach jubilerskich w Sky Tower. Wierzymy, że będzie to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość zapoznania się z historią i tradycją dawnego jubilerstwa - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower SA.

Pokazy jubilerskie odbędą się w sobotę, 14 października o godz. 12:00, 14:00 i 16:00 w maksymalnie 30-osobowych grupach, na 1. piętrze Sky Tower (w pobliżu Galerii Derecki). Udział w nich jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zapisać wysyłając mail z imieniem, nazwiskiem i wybraną godziną pokazu na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież