Otwarcie Cinema City Wroclavia

cinema cityCinema City Wroclavia - najbardziej zaawansowane technologicznie kino Cinema City w Polsce - zostało otwarte w środę 18 października w Centrum Handlowym Wroclavia we Wrocławiu. Nie ma w Polsce kina, które oferuje widzom tak szerokie spektrum rozrywki! Do dyspozycji kinomanów jest 20 klimatyzowanych sal na ponad 3 000 widzów, w tym pierwszy we Wrocławiu IMAX®, sala ŠKODA 4DX®, luksusowa strefa VIP a także 3 sale z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.

Szacuje się, że w tym roku w Polsce zostanie sprzedanych nawet 60 milionów biletów. Rynek kinowy w naszym kraju rozwija się dynamicznie, Polacy coraz częściej wybierają kino jako miejsce spędzania wolnego czasu i pod tym względem doganiają trendy zachodnie. Dlatego Cinema City jako pionier innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, takich jak kina IMAX®, sale ŠKODA 4DX®, czy system dźwiękowy Dolby Atmos®, inwestuje w kolejne, nowoczesne kina na najwyższym europejskim poziomie.

We wrześniu, w Warszawie zostało otwarte kino Cinema City Galeria Północna z 11 salami na ponad 2 000 widzów i z pierwszą w stolicy salą z nagłośnieniem Dolby Atmos®, a już 18 października widzowie obejrzą największe polskie i światowe hity filmowe w kolejnym, już 35. i zarazem najbardziej zaawansowanym technologicznie kinie Cinema City w Polsce - Cinema City Wroclavia.

Do dyspozycji mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska jest 20 klimatyzowanych sal na ponad 3 000 miejsc, w których widzowie będą mogli na co dzień obcować z polską i światową kinematografią. Co więcej, Cinema City Wroclavia w jednym miejscu oferuje widzom możliwość wyboru takiego sposobu oglądania, aby każdy seans stał się w niesamowitym przeżyciem filmowym:
•    pierwszy we Wrocławiu IMAX®, gdzie gigantyczny ekran, krystaliczny obraz oraz potężny, cyfrowy dźwięk zapewniają niezwykle intensywne, realistyczne doznania;  
•    dla fanów ekstremalnych wrażeń sala ŠKODA 4DX® z technologią 4DX®, oddziałującą na wszystkie zmysły, dzięki której można poczuć m.in. zapachy, krople deszczu czy wiatr, a ruchome fotele z symulatorami ruchu, zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie sprawiają, że widz czuje się jak w środku akcji;
•    strefa VIP z 3 kameralnymi salami z komfortowymi, regulowanymi fotelami oraz nastrojowym lobby, gdzie serwowana jest różnorodna kuchnia i kinowe przekąski bez limitu dla chcących przeżyć kinowe emocje z domieszką luksusu.
•    3 sale z rewolucyjnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, gdzie dźwięk dosłownie oplata widza z każdej strony i wrzuca go w sam środek akcji, dostarczając niesamowitych wrażeń filmowych;
•    a także 2 bary z kinowymi przekąskami i kawiarnia Cinema Café.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież