Październikowa Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower

giełda antykówKolejna Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower rusza w najbliższy czwartek. Tradycyjnie wystawią się na niej kolekcjonerzy z całego kraju ze swoimi najcenniejszymi okazami. Październikowa Giełda Antyków i Staroci potrwa od 19 do 21 października.

Antyki oraz unikalne, stare przedmioty cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem. Dowodem na to jest Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower, która co miesiąc przyciąga do Galerii amatorów „przedmiotów z duszą”. Najbliższa edycja zacznie się 19 października. Wśród prezentowanych przedmiotów znajdą się m.in.: srebrne sztućce, kryształowe żyrandole, zegary, porcelanowe filiżanki, ceramiczne dekupażowe figurki, obrazy, a także płyty winylowe.

- Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower ma już swoich stałych bywalców. Miłośnicy unikalnych przedmiotów wiedzą bowiem, że odwiedzając naszą Giełdę trafią na cenne okazy, które będą idealnym uzupełnieniem domowych kolekcji - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Giełdy Antyków i Staroci odbędzie się w dniach 19-21 października na parterze Sky Tower w godzinach funkcjonowania Galerii.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież