Premiera nowej płyty Kamila Bednarka. Wokalista spotka się z fanami we wrocławskim MediaMarkcie

kamil bednarekSklep MediaMarkt Wrocław przygotował wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Już 1 grudnia premiera nowego albumu Kamila Bednarka, zatytułowanego „Talizman”. Już dwa dni później artysta spotka się z fanami i będzie podpisywał płytę w markecie MediaMarkt w Galerii Dominikańskiej.

W sklepach MediaMarkt można nie tylko zakupić najnowsze albumy artystów, ale też doświadczyć muzyki na żywo i poznać bliżej swoich idoli. Tym razem market odwiedzi Kamil Bednarek, jeden z najbardziej popularnych muzyków młodego pokolenia, obdarzony charakterystycznym wokalem i zarażający pozytywną energią.

Z fanami spotka się z okazji premiery nowego albumu „Talizman”, który już 1 grudnia trafi na półki w sklepach MediaMarkt. Będzie to świetna okazja, by zdobyć autograf wokalisty i chwilę z nim porozmawiać. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 12:00 w MediaMarkt Wrocław I (Galeria Dominikańska, Plac Dominikański 3).

Poprzednie albumy pochodzącego z Brzegu wokalisty szybko podbiły serca fanów. Wydana w 2012 roku płyta „Jestem…” sprzedała się w liczbie ponad 150 tys. egzemplarzy, co jest imponującym wynikiem na polskim rynku. Z kolei album „Oddycham” z 2015 roku zyskał status Złotej Płyty. Po dwóch latach Kamil Bednarek wraca z kolejnym krążkiem, wydanym własnymi siłami, w założonej przez artystę wytwórni Space Records. Tym razem utalentowany 26-latek pokaże nowe oblicze, czerpiąc inspiracje z kliku różnych muzycznych gatunków.

- To pierwsza płyta, na której udało mi się tak mocno poeksperymentować z muzyką. Moim zdaniem połączenia różnych gatunków muzycznych służą rozwojowi artysty i wprowadzają do muzyki dużo świeżości. Na nowym krążku, połączyliśmy reggae z funkiem, jest trochę reggaetonu, rapu, jest też ballada i czyste rootsowe reggae.  Nie chcę dać się zaszufladkować i mocno wierzę w to, że fani pokochają nowy talizman Bednarka – opowiada o płycie Kamil Bednarek.
 
W zrealizowaniu tego ambitnego planu pomogła wokaliście grupa utalentowanych przyjaciół. Obok sprawdzonych towarzyszy z zespołu 5 Element, swoje do muzyki dołożyli BRK i Matheo, rapował Staff, chórki zaśpiewał Jarecki, a także Lena Romul, Kasia Dereń i Ola Piśniak. Pojawili się też goście z zagranicy – zespół Raging Fyah z Jamajki w utworze „Get Up”.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież