OH KINO w Arkadach Wrocławskich zaprasza na Rodzinny Weekend Mikołajkowy

oh kino mikołajkiRodzinny Weekend Mikołajkowy w OH KINO w Arkadach Wrocławskich to moc atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Wspaniała okazja, by w gronie najbliższych spędzić filmowe Mikołajki.

Premierowe pokazy bajek, animacje dla najmłodszych oraz spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem - to główne atrakcje Rodzinnego Weekendu Mikołajkowego w OH KINO w Arkadach Wrocławskich. Z tej okazji 2 i 3 grudnia będzie można zobaczyć m.in.: „Pierwszą gwiazdkę”, „Co wiecie o swoich dziadkach?”, „Barbie: Delfiny z magicznej wyspy”, „Kumpel z dżungli” oraz „COCO”.

Poza tym specjalnie dla dzieci, w godzinach od 12:00 do 15:00, zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia plastyczne. Czekając na seans będzie można także pomalować sobie buźkę oraz zrobić wspólne zdjęcie z Mikołajem.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych i ich rodziców na Rodzinny Weekend Mikołajkowy. Wierzymy, że uczestnicząc w przygotowanych przez nas atrakcjach dzieci miło spędzą czas w świąteczno-filmowym klimacie - mówi Piotr Główczak, Specjalista ds. marketingu OH KINO.  

Więcej informacji o akcji oraz pełen repertuar filmowy na www.ohkino.pl/wroclaw/.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież