Kina Helios Aleja Bielany i Magnolia Park zapraszają do Sylwestrowej zabawy

sylwester heliosKina Helios Aleja Bielany i Magnolia Park zapraszają do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina oraz gwiazd polskiego kina.

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - „GRA O WSZYSTKO””. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

W zestawie drugim, na początku w doskonały nastrój wprowadzą nas Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „ATAK PANIKI”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku!
O północy toast noworoczny z lampką szampana!
Start: 31.12.2017. godz. 21:15

Ceny biletów za cały maraton:
•    Promocyjny* 55 zł
•    Normalny 65 zł

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież