Bilety do OH KINO i koszulki termoaktywne BERGSON za zakupy w Arkadach Wrocławskich

promocje arkadyW Arkadach Wrocławskich trwają styczniowe promocje paragonowe. Uczestnicząc w nich można zdobyć bilety do OH KINO lub koszulki termoaktywne BERGSON.

Arkady Wrocławskie w Nowy Rok witają Klientów aż dwoma promocjami paragonowymi. Jedna z nich to „Bilety do kina za paragony”, w której można zdobyć jednoosobowe zaproszenia na dowolny seans 2D w OH KINO w Arkadach Wrocławskich. Aby je otrzymać wystarczy zrobić w Arkadach Wrocławskich zakupy za minimum 50 złotych w terminie od 2 do 31 stycznia 2018 r. Następnie paragony należy okazać w Punkcie Obsługi Klienta, gdzie wydawane są zaproszenia do OH KINO.

Druga promocja to „Koszulki termoaktywne za paragony”. W tym przypadku do zdobycia jest termoaktywna koszulka BERGSON z długim rękawem. By ją otrzymać należy zrobić w Arkadach Wrocławskich zakupy za minimum 300 złotych w terminie od 2 do 31 stycznia br. oraz okazać paragony w Punkcie Obsługi Klienta wymieniając je na bon na koszulkę. Bony realizowane są w sklepie BERGSON, który znajduje się na pierwszym piętrze Arkadach Wrocławskich. W sklepie można wybrać odpowiedni rozmiar koszulki.

– Mamy nadzieję, że nasze promocyjne upominki przypadną do gustu Klientom. Tym bardziej, że z powodzeniem będzie je można wykorzystać w trakcie zbliżających się ferii. Pamiętać należ jednak, że liczba biletów do kina i koszulek jest ograniczona, więc nie warto odwlekać udziału w promocjach do ostatniej chwili – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Promocje paragonowe nie łączą się ze sobą oraz innymi promocjami organizowanymi przez Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie. Regulaminy dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta oraz na www.arkadywroclawskie.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież