Tajemniczo i magicznie w Księgarni Autorskiej w Arkadach Wrocławskich

potter ferieKsięgarnia Autorska we Wrocławiu zaprasza wszystkich miłośników pokoi zagadek oraz serii o Harrym Potterze na nietypowe zajęcia podczas ferii. Odbędą się one 23, 24 i 25 stycznia. Wstęp wolny.

23 stycznia Księgarnia Autorska w Arkadach Wrocławskich zamieni się w klasyczny escape room związany tematycznie z literaturą. Punktualnie o godzinie 20:00 śmiałkowie zostaną zamknięci w Autorskiej i tylko od ich sprytu oraz zaradności będzie zależało, czy zdołają się uwolnić. Z kolei 24 i 25 stycznia Księgarnia w Arkadach Wrocławskich praktycznie zamieni się w  Hogwart.

- Zorganizujemy lekcje robienia eliksirów według określonych przepisów. Nasi „uczniowie” będą też walczyć z innymi czarodziejami w magiczne dobble oraz będą mogli spróbować swoich sił w Quidditchu. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sagi o Harrym Potterze, ale nie tylko  - mówi Mirela Kalawa z Księgarni Autorskiej .

W tych dniach w Autorskiej nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz literackich niespodzianek. Wstęp na zajęcia wolny. Zapisy obowiązują tylko do escape roomu - 23 stycznia.

Szczegóły i zapisy na: www.facebook.com/events/318260972015121/ .

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież