Mr.Vintage rzeczowo o modzie męskiej

vintageCo to jest brustasza, grenadyna, cordovan i poszetka? Jak się ubrać na ślub przyjaciela, jak na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót? Odpowiedzi na te pytania udzieli autor „Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny” (Wydawnictwo SQN) – Michał Kędziora, czyli Mr.Vintage. Bloger spotka się z czytelnikami w salonie Empik Renoma już 25 stycznia.

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad. „Rzeczowo o modzie męskiej” to kompleksowy, przystępnie napisany przewodnik. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Michał Kędziora jest ekspertem od męskiego ubioru. To autor najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego polskiego bloga o modzie męskiej – MrVintage.pl – gdzie od 2009 roku przybliża Polakom meandry męskiego stylu. Co miesiąc czyta go ponad 100 tys. internautów.„Profesor Miodek mody męskiej”, jak nazwał Michała Kędziorę miesięcznik „Press” kilka ciekawostek zdradzi podczas spotkania w Empiku.

Michał Kędziora – autor bloga o modzie męskiej – MrVintage.pl. Wielokrotnie nagradzany w konkursach i rankingach blogerów.

25 stycznia, godz. 18:00
Empik Renoma
Wrocław, ul. Świdnicka 40

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież