Bony do restauracji i kawiarni za paragony w Arkadach Wrocławskich

paragony arkadyW Arkadach Wrocławskich ruszyła lutowa promocja paragonowa. Robiąc zakupy w Centrum można otrzymać bony do wybranych restauracji i kawiarni. Promocja trwa do końca lutego lub do wyczerpania bonów.

„Bony do restauracji i kawiarni za paragony” - to hasło lutowej promocji, którą Arkady Wrocławskie przygotowały dla swoich Klientów. Tym razem w promocji można otrzymać komplet bonów o łącznej wartości 50 złotych (2 bony po 25 złotych każdy) do realizacji w wybranych lokalach w Arkadach Wrocławskich. By je odebrać wystarczy od 1 do 28 lutego zrobić w Arkadach Wrocławskich zakupy za minimum 200 złotych, a paragony okazać w Punkcie Obsługi Klienta. Tam po pozytywnej weryfikacji wydawane będą bony, które należy zrealizować do 28 lutego 2018 r.

- Liczymy na to, że nasza lutowa promocja będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem Klientów. Tym bardziej, że zbiega się ona z Walentynkami, które wiele osób spędza z najbliższą osobą właśnie w restauracji lub kawiarni. Pamiętać jednak należy, że liczba bonów jest ograniczona i wynosi 300 kompletów dwa razy po 25 złotych. Zatem już dziś zapraszamy na zakupy do Arkad Wrocławskich i skorzystania z promocji - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Partnerami lutowej promocji są: Cukiernia Sowa, Grycan, Costa Coffee, Fashion Cafe, KFC, Pizza Hut, BoBoQ, Fresh Na Zdrowie!, Wyspa Zdrowia, Baroli, 77 Sushi, OH KINO, Pasibus. We wszystkich wymienionych lokalach można realizować promocyjne bony. Smacznego.

Szczegóły promocji „Bony do restauracji i kawiarni za paragony” oraz regulamin dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta i na www.arkadywroclawskie.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież