Patrol walentynkowy w Galerii Dominikańskiej

walentynkowy patrol500 rękawiczek w kolorze czarnym lub czerwonym, działających na ekranach dotykowych smartfonów, czeka na zakochanych mieszkańców Wrocławia. W walentynki, w centrum miasta, będą je rozdawać specjalne patrole Galerii Dominikańskiej.

Galeria Dominikańska z okazji walentynek rozda odporne na pogodę rękawiczki posiadaczom telefonów komórkowych lub tabletów. Akcją „Dobrana z nas para” centrum zadba o tych, którzy wysyłają romantyczne wiadomości do ukochanych osób. W środę, 14 lutego, po centrum miasta będą przechadzać się walentynkowe patrole Galerii Dominikańskiej i wręczać przechodniom po jednej rękawiczce, pozwalającej na obsługę mobilnych urządzeń. Drugą do pary, w kolorze czarnym lub czerwonym, będzie można odebrać w centrum handlowym.

To nie wszystkie atrakcje z okazji dnia Świętego Walentego przygotowane przez Galerię Dominikańską. W walentynki Galeria Dominikańska przekaże też gościom centrum słodkie upominki, a pary będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle oryginalnych ścianek foto.  

- „Dobrana z nas para” to zabawa stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą spędzić Święto Zakochanych w nietypowy sposób. Akcją tą chcemy zachęcić mieszkańców Wrocławia i okolic do romantycznego spaceru po wrocławskiej starówce i wspólnego poszukiwania walentynkowych patroli. Mamy nadzieję, że wszystkie rękawiczki znajdą swoją parę – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Galeria Dominikańska zaprasza do szukania walentynkowych patroli do centrum miasta w środę, 14 lutego, w godzinach 11.00-19.00. Punkt odbioru nagród będzie czynny w centrum od 12.00 do 21.00, a upominki będą rozdawane na pasażu w godzinach 12.00-20.00.  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież