Nieromantyczny Maraton Horrorów

horror heliosNocne Maratony Filmowe zapraszają wszystkich, którzy mają dość różowej, walentynkowej atmosfery na NIEROMANTYCZNY MARATON HORRORÓW! W piątek 16.02.2018 kina Helios Aleja Bielany i Magnolia Park przygotowały dla swoich widzów Nocny Maraton Filmowy – Nieromantyczny Maraton Horrorów.

Już 16 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory. Na początek, chwilę po premierze „Winchester: Dom duchów”, który opowiada o jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Następnie świetny „Escape Room”, dalej kolejna odsłona kultowej serii „Piła: Dziedzictwo”, a na koniec mroczny „Tajemnica Marrowbone”. Na tym maratonie przytulać się można tylko ze strachu!  

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 16.02.2018 r. godz. 23.00    
Zagramy:
- WINCHESTER: DOM DUCHÓW (Premiera!)
- ESCAPE ROOM
- PIŁA: DZIEDZICTWO
- TAJEMNICA MARROWBONE

Ulgowy 32 zł
Normalny 36 zł

Opisy filmów

Winchester: Dom duchów (napisy)

Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała…

Escape Room (napisy)  

Grupa znajomych postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

Piła: Dziedzictwo (napisy)

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Tajemnica Marrowbone (napisy)

Ze strachu przed rozdzieleniem lub koniecznością powrotu do agresywnego ojca rodzeństwo z amerykańskiej prowincji postanawia zataić śmierć matki. Nad domem zaczyna krążyć sęp, w postaci wścibskiego prawnika. Niestety, stare domostwo kryje też i inne, mroczne sekrety, które nie ułatwią bohaterom misji. W swoim debiucie Sergio G. Sánchez miesza motywy horroru z dramatem rodzinnym, w którym pokazuje, że ucieczka w marzenia senne może skończyć się pobudką w szponach koszmaru.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama