„Wiosna pełna nagród” w Galerii Dominikańskiej

loteria galeriaW Galerii Dominikańskiej wkrótce zrobi się wiosennie. Na początku marca startuje akcja „Wiosna pełna nagród”, która przyniesie dużo emocji i mnóstwo nagród. Klienci robiący zakupy w dniach 1-10 marca mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania są karty prezentowe o wartości 50, 100 i 200 zł.

Kalendarzowa wiosna przyjdzie dopiero 21 marca, ale klienci Galerii Dominikańskiej nie muszą tak długo czekać, żeby poczuć powiew nowego sezonu. A to za sprawą akcji „Wiosna pełna nagród”, która rozpocznie się 1 marca.

W loterii mogą wziąć udział klienci, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie w sklepach objętych loterią w Galerii Dominikańskiej. Wystarczy odebrać kupon u sprzedawcy lub hostessy w Punkcie Obsługi Loterii, a następnie zarejestrować i zeskanować go na jednym z dwóch multimedialnych standów. Nagrodami są karty prezentowe o wartości 50, 100 i 200 zł, które będzie można odbierać w Punktach Obsługi Loterii. Całkowita pula nagród wyniesie 30 tys. złotych. Każdy uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dziennie, lecz nie więcej niż pięć kart podczas trwania akcji.

– Akcją „Wiosna pełna nagród” chcemy wspólnie z naszymi klientami powitać wiosenny sezon. Przed nadejściem nowej pory roku warto wykorzystać ostatni moment na zakupy w corocznych zimowych wyprzedażach. W sklepach zlokalizowanych w Galerii Dominikańskiej dostępna jest jeszcze specjalna oferta produktów popularnych marek w atrakcyjnych cenach. Można wykorzystać ten czas, aby uzupełnić garderobę, a przy okazji wziąć udział w loterii, w której do wygrania są karty prezentowe  – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

„Wiosna pełna nagród” w Galerii Dominikańskiej potrwa od 1 do 10 marca. Regulamin akcji oraz szczegółowe informacje na temat oferty centrum można znaleźć na stronie www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież