Dzień Kobiet w strefie VIP w Cinema City Wroclavia

dzień kobietJuż 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jak uczcić ten szczególny dzień? Dlaczego nie wybrać się do kina? Najlepiej do komfortowej strefy VIP w Cinema City Wroclavia. Tylko tu, w kameralnej sali, siedząc w szerokim, wygodnym skórzanym fotelu, można zrelaksować się w towarzystwie ukochanego lub w gronie najlepszych przyjaciółek. Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

8 marca każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo i sprawić sobie jakąś przyjemność. Wyjście do kina z koleżankami lub partnerem to idealna propozycja. Zwłaszcza, jeśli wybierze się strefę VIP w Cinema City Wroclavia. Tutaj każda projekcja filmowa przechodzi na wyższy poziom. Pokazy odbywają się w 3 kameralnych salach, w których można rozsiąść się w wygodnych, szerokich skórzanych fotelach z regulowanym oparciem i podnóżkiem. Strefa VIP to też dostęp do barowych przekąsek bez limitu i możliwość skosztowania wielu świeżo przyrządzonych posiłków. Która z Pań nie chciałaby spędzić tam swojego wieczoru?

Repertuar filmowy na ten dzień wpasowuje się w pełni w kobiece gusta. Zarówno fanki wzruszających komedii romantycznych, inspirujących biografii, jak i filmów akcji, znajdą coś dla siebie.

Wybierać można spośród tytułów takich jak:
•    „Kobiety mafii” - głośny hit Patryka Vegi,
•    najnowszą polską komedię romantyczną „Kobieta sukcesu” z udziałem Agnieszki Więdłochy i Mikołaja Roznerskiego,
•    komediodramat „Lady Bird” o tematyce kobiecej,
•    oparty na faktach dramat „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” z wybitną rolą Margot Robbie,
•    piękny romans „Każdego dnia”,
•    oraz thriller „Czerwona jaskółka” z fenomenalną Jennifer Lawrence.

Dla panów, którzy główkują, jakim prezentem zaskoczyć swoje damy, Cinema City oferuje elegancką kartę podarunkową VIP. Obejmuje ona dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w wyjątkowych salach VIP w Cinema City Wroclavia. Dodatkowo w ofercie jest dostępna karta podarunkowa Cinema City do wszystkich kin sieci w całej Polsce. Obejmuje ona 2 bilety na dowolny seans (2D lub 3D) lub 2 bilety z przekąskami z Zestawu Duet (2 napoje + popcorn lub nachos). Z karty można korzystać we wszystkich 35 kinach Cinema City w całej Polsce. Jest ważna 6 miesięcy od momentu zakupu. Co ważne, za pomocą karty można kupić także bilety przez internet, bez dodatkowej opłaty.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież