KONIEC – pożegnalna trasa literacka Katarzyny Bondy

czerwony pająkKatarzyna Bonda – jedna z najpopularniejszych polskich pisarek – wyrusza w pożegnalną trasę promocyjną tetralogii „Cztery żywioły Saszy Załuskiej”. Trasę otwiera spotkanie z czytelnikami 15 maja w Warszawie w ramach Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury.

Mieszkańcy Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Łodzi oraz Katowic od 15 maja będą mogli zobaczyć się i porozmawiać z pisarką podczas spotkań autorskich z okazji ukazania się „Czerwonego Pająka”, najważniejszej premiery tego roku.

Spotkania z czytelnikami są dla Katarzyny Bondy ukoronowaniem prac nad książką: Świat się zmienia, gdy się napisze słowo „koniec”. Potem zaczyna się druga część pracy. Nie rozumiem autorów, którzy nie lubią jeździć na spotkania autorskie, nie lubią kontaktu z czytelnikami. To jest mój deser. Tak wiele poświęcam czasu i energii na pisanie, że cieszę się, gdy moje książki są czytane. Z każdego spotkania wyciągam wnioski, czytam każdą recenzję. Autorka podkreśla, że spotkania z fanami to momenty, kiedy ma okazję poznać czytelników, porozmawiać z nimi, wysłuchać ich wrażeń po lekturze jej powieści.

„Czerwony Pająk” to ostatnia część cyklu „Cztery żywioły Saszy Załuskiej”. W finale serii pojawią się wszystkie ważne dla profilerki postacie, jej dawni przyjaciele oraz najwięksi wrogowie. Zakończenie powieści będzie zaskakujące. „Czerwony Pająk” to misternie skonstruowana intryga i emocje na najwyższym poziomie.  

Do tej pory książki Katarzyny Bondy sprzedały się w Polsce w blisko dwumilionowym nakładzie. Są wydawane w 12 krajach.  

Poniżej terminy oraz miejsca, w których odbędą się spotkania z Katarzyną Bondą:

15.05 Warszawa, Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury, Teatr Powszechny, ul. Zamoyskiego 20, godz. 18.00

17.05 Poznań,  Empik Plac Wolności, ul. Ratajczaka 44, godz. 18.00

18.05 Wrocław, Empik Renoma, ul. Świdnicka 40, godz. 18.00

20.05 Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Bogusławskiego 1, godz. 18.00

23.05 Łódź, Empik Manufaktura, ul. Karskiego 5, godz. 18.00

29.05 Katowice, Empik Silesia City Center, Chorzowska 107, godz. 18.00

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież