Dzień Matki i Dziecka w Arkadach Wrocławskich

dzień dziecka arkadyMoc atrakcji i niespodzianek z okazji Dnia Matki i Dziecka w Arkadach Wrocławskich. Wspólne świętowanie 30 maja na parterze Centrum.

W Arkadach Wrocławskich szykuje się wielkie święto z okazji Dnia Matki i Dziecka. Moc atrakcji i niespodzianek czekać będzie na najmłodszych i ich mamy 30 maja na parterze Centrum. Przy kąciku plastycznym przygotowanym przez Edukację Kreatywną maluchy samodzielnie lub z pomocą rodziców wykonywać będą breloki z prasowanych koralików, a przy stoisku Carto Store okolicznościowe laurki.

Z kolei mamy, z okazji swojego święta, będą mogły m.in.: przejść wiosenną metamorfozę pod czujnym okiem specjalistek z Douglasa, spotkać się z konsultantkami AVON oraz otrzymać kupony na depilację laserową i inne zabiegi w Depil Concept. Na miejscu udzielane będą także darmowe dermokonsultacje i badania skóry wykonywane przez Dermosferę. Ku wspólnej radości zarówno mam, jak i dzieci rozegrane zostaną również zawody sprawnościowe przygotowane przez Księgarnię Autorską, w których do zdobycia będą wartościowe nagrody.

- Mamy nadzieję, że uczestnictwo w naszym evencie zarówno mamom, jak i dzieciom sprawi wiele radości. Będzie to znakomita okazja, by przy wspólnej zabawie miło spędzić czas, a przy okazji skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Dodatkowo z okazji Dnia Matki i Dziecka na parterze Akad Wrocławskich swoją wakacyjną wyspę rozstawi Biuro Podróży Itaka, herbatą i czekoladą częstować będzie Czas na Herbatę, a trenerzy personalni Fitness Academy udzielą bezpłatnych porad związanych z utrzymaniem dobrej kondycji.  Dla Klientów Centrum przygotowana została atrakcyjna oferta rabatowa.

Dzień Matki i Dziecka w Arkadach Wrocławskich rozpocznie się 30 maja o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama