Sky Fashion Day w Sky Tower

moda sky tower23 czerwca w Sky Tower odbędzie się „Sky Fashion Day 2018”. Pokaz mody, podczas którego zaprezentowane zostaną kreacje młodych projektantów z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Wstęp wolny.

„Sky Fashion Day”, to projekt licencjacki studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Podczas pokazu mody będzie można zobaczyć autorskie kolekcje na każdą okazję. Na wybiegu dominować będzie styl, wdzięk i oryginalność, o co zadbają autorki projektów Alicja Broczkowska i Lidia Matejuk.  

- Nasz pokaz skierowany jest do każdego, kto choć w małym stopniu interesuje się modą. Mamy nadzieję, że niektórych zainspiruje on do zmiany swoich stylizacji oraz zabawy modą na co dzień - mówi  Alicja Broczkowska.

- Pokazy mody w Sky Tower cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem. Dysponujemy doskonałym zapleczem do organizacji tego typu wydarzeń. Cieszymy się, że tym razem Sky Tower stanie się miejscem spotkań miłośników i twórców mody. Mamy nadzieję, że sobotni pokaz mody spotka się z ciepłym przyjęciem. Serdecznie zapraszamy - mówi Dorota Żmiejko,  Menager ds. Marketingu, Sky Tower SA.

„Sky Fashion Day 2018” rozpocznie się w najbliższą sobotę (23 czerwca) o godzinie 18:00 na parterze Sky Tower. Sobotniemu wydarzeniu towarzyszyć będzie występ Ani Deko, uczestniczki „The Voice of Poland”. Wstęp wolny.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama