„LEGO® przygoda”w Multikinie

altJuż 7 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierową animację „LEGO® przygoda”, czyli pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO.

Opowiada historię Emmeta (Piotr Bajtlik), zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D. 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „LEGO® przygoda”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama