Emoji Day w Galerii Dominikańskiej

emoji dayŚwiętuj Emoji Day z Galerią Dominikańską! Już w najbliższy wtorek, 17 lipca, podczas Światowego Dnia Emotikonów odwiedzający Galerię Dominikańską będą mieli okazję przekonać się jak bardzo emocjonalne są popularne „buźki”.

W dzisiejszym świecie smartfony towarzyszą nam na każdym kroku. To dzięki nim możemy pozostawać w kontakcie z bliskimi. Wysyłając do nich wiadomości, zdarza nam się używać emotikonek, które czasem oddają nasz nastrój lepiej niż słowa. Szacuje się, że dziennie wysyłamy ich nawet 6 miliardów! Uwielbiane przez użytkowników Internetu, niosące emocje ikonki istnieją już ponad 35 lat. Dziś trudno sobie wyobrazić komunikację bez emoji, które mają nawet swoje własne święto, przypadające 17 lipca.

Do świętowania dołącza się również Galeria Dominikańska, która tego dnia zaprasza do wspólnej zabawy. Na uczestników będą czekać uśmiechnięte gadżety oraz wspólne zdjęcia, na których fani ikonek będą mogli wyrazić za pomocą masek graficzne emocje. Ponadto na fanpage centrum handlowego zorganizowany zostanie konkurs Emoji  z nagrodami.

– Bez smartfonów i mediów społecznościowych wielu z nas dzisiaj nie wyobraża już sobie życia. Korespondencje opatrzone emotikonkami wzbudzają większe pozytywne emocje i ułatwiają szybkie porozumiewanie się, a ich liczba ciągle wzrasta. Dlatego z okazji Emoji Day postanowiliśmy przenieść „buźki” do świata offline i zaprosić mieszkańców Wrocławia i okolic do wspólnej zabawy, podczas której gwarantujemy dużo emocji – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

„Emoji day” w Galerii Dominikańskiej odbędzie się 17 lipca, w godzinach 9:30 – 20:00 na poziomie -1. Regulamin akcji oraz szczegółowe informacje na temat oferty centrum można znaleźć na stronie www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama