Spotkanie z najpopularniejszymi fryzjerami w Polsce

fryzjerCzy długie włosy czynią kobietę bardziej atrakcyjną? Skąd wziął się trend na „natural look”? Gdzie nie należy kupować farb do koloryzacji włosów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w książce „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?” (Czwarta Strona), której autorami są Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki, znani z popularnego programu telewizyjnego „Ostre cięcie”. Przy okazji premiery, fryzjerzy spotkają się z fanami już 21 lipca w salonie Empik Renoma.

„Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?” pomaga zrozumieć kilka uniwersalnych prawd o wyglądzie zewnętrznym. To drogowskaz dla tych, którzy nie dają się zwariować w zabieganym świecie i nie przejmują się wyidealizowanymi wzorcami urody, które nieustannie bombardują z okładek kolorowych pism i czerwonych dywanów. Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki z przyjemnością poprowadzą każdą kobietę do odkrycia drzemiącego w niej uroku oraz odpowiedzą na wszystkie frapujące pytania. Wszystko to podczas spotkania z publicznością w salonie Empik Renoma.

Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki – znani i cenieni fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem. Właściciele sieci salonów fryzjerskich w Polsce i profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji „Wierzbicki&Schmidt”. Popularność zdobyli dzięki programowi „Ostre cięcie”.

21 lipca, godz. 15:00
Empik Renoma
Wrocław, ul. Świdnicka 40

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show