„Jesienne zakupy za paragony” - wrześniowa promocja paragonowa w Arkadach Wrocławskich

loteria arkadyWe wrześniu Arkady Wrocławskie premiują swoich Klientów bonami na dalsze zakupy. Wydając w Arkadach 500 złotych można otrzymać bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w wybranych salonach odzieżowych, obuwniczych i sklepach z dodatkami. W Centrum ruszyła właśnie wrześniowa promocja paragonowa „Jesienne zakupy za paragony”.

Arkady Wrocławskie po raz kolejny przygotowały dla swoich Klientów promocję paragonową. Tym razem do zdobycia są bony o wartości 50 złotych do wykorzystania w wybranych salonach odzieżowych, obuwniczych i sklepach z dodatkami. Aby odebrać bon należy w terminie od 1 do 30 września 2018 r. zrobić w Arkadach Wrocławskich zakupy za minimum 500 złotych, a paragony okazać w Punkcie Obsługi Klienta, gdzie wydawane są bony. Liczba upominków w promocji „Jesienne zakupy za paragony” jest ograniczona i wynosi 200 sztuk.

- Wrześniowa promocja paragonowa do idealna okazja, by na jesień uzupełnić swoją szafę o modne ubrania, buty czy dodatki, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Należy jednak pamiętać, że liczba bonów jest ograniczona, toteż nie warto zwlekać, bo może się okazać, że pula upominków została już wyczerpana - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Arkady Wrocławskie SA.

Bon o wartości 50 złotych będzie można wykorzystać do 30.09.2018 r. w sklepach: Alles, CCC, Cameron Hair, Grey Wolf, LH Market (bon obowiązuje wyłącznie na zakupy w cenie regularnej), Kazar, Kornecki, Orsay (bon obowiązuje wyłącznie przy zakupach za min. 50 złotych), Ottaviano, Penti, Wittchen i Yosh Concept.

Regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta oraz na www.arkadywroclawskie.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama