Kultura na Widoku w Arkadach Wrocławskich

kultura na widokuDo 25 października w Arkadach Wrocławskich można legalnie uzyskać dostęp do utworów muzycznych, filmów i książek online. Wszystko w ramach projektu Kultura na Widoku promującego świadome uczestnictwo w kulturze.

Przez najbliższy tydzień parter Arkad Wrocławskich zamieni się w multimedialną bibliotekę z regałami pełnymi ciekawych książek, filmów i muzyki. W ten sposób Centrum przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Kultura na Widoku. To oznacza, że do 25 października można bezpłatnie lub za drobną opłatą otrzymać dostęp do wybranego utworu lub treści, dzięki linkom lub kodom QR.

- W tym roku z okazji Stulecia Niepodległości przygotowaliśmy także rekomendacje wybitnych i kluczowych utworów polskiej kultury z lat 1918-2018. Mamy nadzieję, że zgodnie z nazwą tej części instalacji - „Przemyśleć stulecie” - pomogą one poznać i docenić dokonania polskich twórców oraz skłonią do głębszej refleksji - mówi Kinga Jakubowska, prezes Fundacji Legalna Kultura.

Celem projektu Kultura na Widoku jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze, rekomendowanie wartościowej sztuki i pokazanie bogactwa oraz różnorodności zasobów legalnych źródeł kultury. Realizowany jest on w ramach kampanii społecznej Legalna Kultura.

- Arkady Wrocławskie bardzo chętnie przyłączyły się do tego projektu. Kultura na Widoku idealnie wpisuje się w nasze działania promujące kulturę i sztukę. Dlatego wierzymy, że z możliwości dostępu do legalnych źródeł kultury skorzysta wielu naszych Klientów - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Arkady Wrocławskie SA.

Regały Kultury na Widoku dostępne są na parterze Arkad Wrocławskich do 25 października w godzinach funkcjonowania Centrum.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama