Petr Rímský znów we Wrocławiu

petr rimskyPetr Rímský powraca do Wrocławia z kolejnym wyjątkowym koncertem. Po entuzjastycznym przyjęciu polskiej publiki podczas zeszłorocznych występów, znów będzie okazja usłyszeć czeskiego pieśniarza w Klubie Pod Kolumnami. Nie wraca sam! Gościem Petra będzie polski bard Grzegorz Grunwald.

Program, który zaprezentuje podczas koncertu w Klubie Pod Kolumnami, jest prosty i wymowny – czyli po prostu "Koncert z tymi, których lubię". Tym razem chodzi o Grzegorza Grunwalda – poetę, kompozytora, śpiewającego gitarzystę, który prezentuje głównie piosenkę autorską. Liryzm tekstów łączy się w unikalny sposób z akompaniamentem gitary.

Petr Rímský, to czeski pieśniarz indywidualista, w którego twórczości przeplatają się, obok folku, elementy chanson, jazzu i bluesa. Wyborny, pomysłowy gitarzysta z niepowtarzalnym sposobem grania. Głębokiego, ujmującego głosu Petra nie da się pomylić z żadnym innym. Petr występował w zeszłym roku dwa razy w Klubie Pod Kolumnami wywołując żywiołowe reakcje i pełne entuzjazmu opinie. W sobotę 1 grudnia spełnią się prośby wielu osób, które z niecierpliwością czekały na koncert czeskiego barda ponad rok.

Koncertowi będzie towarzyszył tłumacz, a niektóre utwory Petra dostępne będą również w przekładzie na język polski. Serdecznie zapraszamy!

Co: Petr Rímský i Grzegorz Grunwald – koncert

Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21 Wrocław

Kiedy: 1 grudnia 2018, sobota, godz. 19.00

Wstęp wolny

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama