Kino Konesera w lutym w Heliosie

altWidzowie, którzy wybiorą się na pokazy filmowe w ramach cyklu Kino Konesera w lutym zobaczą propozycje światowej oraz polskiej kinematografii z najwyższej półki! Na specjalnych pokazach zobaczyć będzie można filmy bardzo różne, lecz zawsze… absolutnie wyjątkowe!

W repertuarze pojawią się zarówno kandydaci do nagrody Oscara („Wilk z Wall Street”), przedstawiciele kina europejskiego („Życie Adeli”, „Młoda i Piękna”, czy najnowszy film Larsa von Triera – „Nimfomanka”), a nawet klasyki kina („Casablanca”). Nie zabraknie też wspaniałych filmowych reprezentantów polskiego kina („Ida”, „Płynące Wieżowce”, „Papusza”).


Filmy prezentowane w ramach cyklu Kino Konesera dobierane są szczególnie z myślą o najbardziej wymagającej, wyrafinowanej publiczności. Tytuły te reprezentują ambitne, często nagradzane na międzynarodowych festiwalach kino. Wspaniałym elementem seansów jest szansa na spotkanie i dyskusje o oglądanych filmach, w kinach wygłaszane są ciekawe prelekcje przygotowywane przez lokalnych pasjonatów kina. Ambasadorem Cyklu jest jeden z najwybitniejszych polskich krytyków filmowych, Tomasz Raczek.

Serdecznie zapraszamy na najbliższe pokazy filmowe w ramach tego wyjątkowego cyklu!

Więcej informacji na temat Kina Konesera oraz zakup i rezerwacja biletów dostępne są pod adresem sieci kin Helios: http://www.helios.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama