Olympus Perspective Playground we Wrocławiu

festiwal fotografiiMieszkańcy Wrocławia i miłośnicy sztuki z całej Polski będą mogli uczestniczyć w festiwalu kreatywnej fotografii, który odbędzie się w terminie od 15 lutego do 10 marca 2019 roku, w starej zajezdni tramwajowej „Dąbie”, przy ulicy Tramwajowej.

Na ponad 2000 metrów kwadratowych entuzjaści i zawodowi fotografowie będą mieli szansę wejść w świat wyjątkowej optyki i sztuki audiowizualnej, stworzonej przez światowej klasy artystów W ubiegłym roku interaktywne wizualizacje odwiedziło ponad 400 000 osób, w wielu europejskich miastach.

Odwiedzający przetestują kompaktowe i lekkie bezlusterkowce Olympus OM-D oraz PEN, a każdy uczestnik wystawy otrzyma w prezencie kartę SD ze zdjęciami, które sam wykonał na miejscu.

Wystawę można oglądać przez cały tydzień, od niedzieli do środy w godzinach 11 – 21, a od czwartku do niedzieli od 11 do 23.  Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie organizatora: https://my.olympus-consumer.com/perspective-playground

Perspective Playground, w zabawny i artystyczny zarazem sposób pokazuje, jak duże znaczenie mają obiektywy i technologie optyczne, wykorzystywane w aparatach fotograficznych, naukach przyrodniczych i w medycynie. Inspirująca wystawa sztuki stanie się fotograficznym placem zabaw i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zwiedzający wystawę nie tylko przetestują aparaty OM-D oraz PEN, lecz także dowiedzą się więcej o marce i firmie Olympus, wydrukują swoje ulubione zdjęcia, doświadczą malowania światłem oraz wezmą udział wielu warsztatach i wydarzeniach, organizowanych także wieczorami.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych i uznanych fotografów, współpracujących z marką od lat. Udział w nich jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter edukacyjny, konieczna jest rejestracja na poszczególne formuły tych spotkań.

Perspektywiczne myślenie wymaga platform, które łączą różne dyscypliny i pozwalają na wymianę wiedzy, a także prowadzenie twórczych eksperymentów. Olympus Perspective Playground jest właśnie jedną z takich platform. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć osób szukających spektakularnych wizualnych i praktycznych wrażeń na najwyższym poziomie. Interaktywną instalację najlepiej uwiecznić wiodącymi na świecie obiektywami, z których Olympus jest dumny.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama