Saunarium Aquaparku organizuje filmowa Noc Saunowa

Filmowa Noc Saunowa we wrocławskim AquaparkuJeśli powiemy, że to będzie najgorętsze wydarzenie tego sezonu, to... dosłownie tak będzie. Mowa bowiem o wydarzeniu w Saunarium wrocławskiego Aquaparku. Tym razem we wrocławskim Saunarium będzie można poczuć się jak w Hollywood. W nietypowych okolicznościach będziemy mogli przejść się po czerwonym dywanie i zobaczyć gwiazdy ze świata saun w akcji!

Pierwsza noc saunowa

Aquaparku zapraszamy wszystkich wielbicieli saunowania na pierwszą w sezonie noc saunową. Tym razem saunamistrzowie przygotowali program ceremonii zapachowych inspirowany największymi hitami kina.

- Ceremonia zapachowa polega na rozprowadzaniu gorącej pary przez saunamistrza za pomocą ręcznika, wachlarza lub innych akcesoriów. Na noc saunową nasi saunamistrzowie przygotowali autorskie ceremonie saunowe, które będzie można zobaczyć tylko tej jednej nocy! Odpowiednia do tematu przewodniego muzyka, saunamistrzowie w przebraniach i odgrywane sceny z filmów – takie atrakcje podczas każdej ceremonii czekają na naszych gości – mówi Joanna Feifer, kierownik Saunarium.

Saunamistrz Robert Żukowski

Najjaśniejszą gwiazdą nadchodzącej Nocy Saunowej będzie Robert Żukowski z Aquadrom Ruda Śląska, utytułowany saunamistrz, zdobywca I miejsca w turnieju PTS Freestyle 2017 oraz II miejsca w turnieju Hot Sommer 2017. Zobaczenie go w akcji to prawdziwa gratka dla miłośników saunowania! Oczywiście podczas Nocy Saunowej nie zabraknie występów saunamistrzów z wrocławskiego saunarium, którzy w ubiegłym sezonie zdobyli wiele nagród na saunowych festiwalach.

Atrakcje Saunarium

Dodatkową atrakcją dla gości jest Fire Show, który odbędzie się po zmroku w ogrodzie saunowym. Przez całą noc będzie można również skorzystać z peelingów i masaży w promocyjnej cenie - 15 minut w cenie 25 zł.

Wszystkie ceremonie zapachowe zostaną poprowadzone w aurze największych hitów kinowych. Taka tez będzie oprawa i wystrój saunarium. Również menu będzie bankietowe: kuchnia zaserwuje klasyczny rosół, makaron penne ze świeżymi warzywami i oliwą, pierś drobiową z mozzarellą i suszonymi pomidorami, a na deser poncz i świeże owoce.

Gdzie: Saunarium Aquapark Wrocław

Kiedy: 20 września (piątek) od 22:30 do 1:40

Bilety: 99 zł / 1 os. lub 175 zł / 2 os.

Dodatkowe informacje: https://aquapark.wroc.pl/noc-saunowa/

Noc Saunowa - Saunarium Aquapark

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama