„Milion nowych chwil” Katherine Center

milion nowych chwilIdealne życie na dłuższą metę to fikcja zarówno w rzeczywistości jak i w literaturze oraz filmie. Los bywa przewrotny. Gdy przez jakiś czas wszystko układa się gładko, można nabrać podejrzeń, że za chwilę dobra passa dobiegnie końca. To koło, które nigdy się nie zatrzyma ale to przecież dobrze. Jeśli nie doświadczalibyśmy trudności, nie potrafilibyśmy docenić pełnych słońca chwil. Dlatego właśnie czytelnicy tak chętnie sięgają po literaturę obyczajową, w której znajdują elementy dnia codziennego, co sprawia, że mogą utożsamiać się z bohaterami. Taką właśnie propozycją jest książka „Milion nowych chwil” autorstwa Katherine Center.

Margaret Jacobsen, główna bohaterka, ma poukładane życie. Jest kochana przez wspaniałego mężczyznę, którego wkrótce poślubi. Spełnia się na wymarzonym stanowisku. Wszystko wskazuje na to, że jeżeli czegoś jeszcze pragnie, osiągnie to już za moment. Jednak los postanawia okrutnie jej przypomnieć, kto tutaj rozdaje karty. Margaret trafia do szpitala, takiego dnia, który planowała spędzić ze swoim narzeczonym. Dziewczyna szybko dochodzi do wniosku, że życie jakie było jej udziałem, już nigdy nie będzie takie samo. Musi wszystko przewartościować. Kiedy do tego dochodzą również rodzinne sekrety, sprawy komplikują się jeszcze mocniej. Czy kobieta odzyska równowagę w sytuacji, w której postawił ją los?

Niniejsza powieść jest doskonałą propozycją dla tych, którzy niespodziewanie znaleźli się w nowej, niewygodnej sytuacji i usilnie poszukują sposobu na odnalezienie się w niej. Książka pokazuje, jaka siła drzemie w człowieku. Co jest zdolny osiągnąć, kiedy tylko naprawdę chce. To przewrotna, wzruszająca i warta uwagi historia. Idealna na zimowe wieczory.

 

Agnieszka Miśkowiec

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show