Walentynki na Stadionie Wrocław

Walentynki na Stadionie WrocławPokaż, że kochasz! Walentynki na Stadionie Wrocław.

Stadion Wrocław przygotował liczne propozycje z okazji święta zakochanych. 14 lutego będzie można zabrać najbliższą osobę na lodowisko,  wspólnie zwiedzić obiekt i jego taras widokowy. Dla tych, którzy lubią ekstremalne emocje, istnieje możliwość skorzystania z nowej  atrakcji Stadionu – skoków wahadłowych w tandemie. Wszystko w promocyjnej, walentynkowej cenie:

- Oferta specjalna na lodowisko – Zniżka za przytulanie – obejmij swojego partnera i otrzymaj wejściówkę na lodowisko za 10 zł.

- Walentynkowe zwiedzanie Stadionu Wrocław z możliwością dedykacji przez mikrofon dla bliskiej osoby. Start o 18.00 i 20.00. Rezerwacje i zapisy na dedykacje pod numerem tel. 531 281 291. Cena biletu wstępu wraz z dedykacją - 20 zł.

- Walentynkowe skoki wahadłowe w tandemie w cenie pojedynczego skoku – 119zł. Promocja obowiązuje jedynie 14 lutego w godzinach 9.00-15.30.  .

- oferta specjalna „Pokaż, że kochasz”   -14 lutego między 18:30 a 21:00 oddajemy elewację zakochanym! Powiedz „kocham” w sposób, który najbliższa osoba zapamięta do końca życia! Pary, które się do nas zgłoszą będą mogły wyświetlić na membranie stadionu swoje imiona. Limit to 15 znaków. Każdej z par oddajemy elewację na łącznie 60 minut w pętli co 2 minuty. Cena tego wyjątkowego prezentu to 600 zł brutto. Liczba wyświetlanych dedykacji jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpłat, które można nadsyłać do końca stycznia.

Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Więcej informacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel: 531 281 291.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama