Walentynkowy konkurs fotograficzny w Galerii Dominikańskiej

walentynki galeriaPrzyłącz się do zabawy #Zakochaniwobiektywie i wyraź uczucia za pomocą fotografii! Z okazji Walentynek Galeria Dominikańska zaplanowała wyjątkowy konkurs dla zakochanych. Do udziału w akcji zaprasza wszystkie pary, które odwiedzą ją w dniach 3-15 lutego, sfotografują się w walentynkowej foto strefie, oznaczą post hasztagiem i umieszczą go na jej profilu w mediach społecznościowych. Na zwycięzców najlepszych zdjęć czekają nagrody!

Już niedługo Walentynki! To święto w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić również Galeria Dominikańska, organizując walentynkowy konkurs fotograficzny na najlepsze „romantyczne” zdjęcie.

Wszystkich zakochanych, wrocławskie centrum handlowe zaprasza w dniach 3- 15 lutego do udziału we wspólnej zabawie Zakochaniwobiektywie. Podczas trwania akcji, do dyspozycji par odwiedzających galerię, będzie walentynkowa strefa instagramowa, w której sfotografują się z ukochaną osobą. Zadaniem uczestników konkursu jest umieszczenie „romantycznego” zdjęcia na jednym z profili centrum handlowego w mediach społecznościowych:

- na instagram https://www.instagram.com/galeria_dominikanska/
- lub na fanpage https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/.

Zamieszczony post dodatkowo należy oznaczyć lokalizacją Galerii Dominikańskiej oraz hasztagiem: #Zakochaniwobiektywie.

Najlepsze walentynkowe prace zostaną wyróżnione. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Główną wygraną jest voucher dla dwojga na romantyczną wycieczkę z biura podróży TUI o wartości 2 500 złotych oraz wyróżnienia w postaci 5 kart podarunkowych o wartości 50 złotych na zakupy w Galerii Dominikańskiej.

- Walentynkowy czas skłania do wyrażania uczuć, a jedną z form okazywania sobie sympatii mogą być wspólne zdjęcia. Wszyscy lubimy się fotografować i uwieczniać piękne, niezwykłe chwile, a doskonałym pretekstem do tego może być właśnie święto zakochanych. Z okazji Walentynek zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wspólnej zabawy w konkursie fotograficznym na najlepsze romantyczne zdjęcia wykonane w naszym centrum handlowym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody- mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie: www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama