„Niedopasowani” Samantha Young, Kristen Callihan

niedopasowaniParker Brown w końcu znajduje wymarzoną posadę. Od tej chwili już wszystko będzie układało się gładko i bezproblemowo. Okazuje się, że jest to myślenie niezwykle zgubne z racji tego, że szef nowo zatrudnionej jest człowiekiem w pewnych kwestiach niedzisiejszym. Co to oznacza? Nie więcej niż to, że niezwykle zależy mu, aby podwładni mieli ustabilizowane życie prywatne. Cóż. Brown sądziła, iż w XXI wieku już nikt nie będzie nawet zwracał uwagi na takie sprawy, ale skoro jest tak, jak jest...

Parker szybko znajduje kandydata na „narzeczonego”, który potrzebuje szybkiego zarobku. Na umówione spotkanie zamiast tego mężczyzny – Deana - przychodzi jednak jego brat, umięśniony wysoki bokser. Już sam jego widok wywołuje różne emocje. Początkowo Rhys chce dobitnie uświadomić kobiecie co myśli o dealu i tym samym uchronić Deana przed błędem. Jednak sprawy przybierają inny obrót. Mężczyzna prędko wyczuwa w tej sytuacji szansę. On będzie udawał jej chłopaka, dzięki czemu dziewczyna zatrzyma pracę, a być może też zdoła namówić szefa Brown do sponsorowania podupadającej siłowni... Niestety nie będzie to tak proste na jakie wygląda z jednego względu. Ta dwójka nie pała do siebie sympatią... Czy doprowadzą przedsięwzięcie do końca? Co z tego wyniknie?

„Niedopasowani” jest książką pokazującą jak przeciwieństwa mogą dobrze się dopełniać, chociaż na pierwszy rzut oka nic nie zapowiada pomyślnego toku relacji. On – umięśniony, postawny bokser, ona – drobna, delikatna, urocza kobieta. Różnice w postrzeganiu świata, życia, niełatwe decyzje, trudne wybory, miłość i pożądanie – to właśnie znajdą czytelniczki na kartach książki Young i Callihan. Dobra propozycja na długie jesienne wieczory dla fanek literatury obyczajowej.

 

Agnieszka Miśkowiec

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show