„Kostandin. Grzechy mafii” Magdalena Winnicka

konstandinIle jesteśmy w stanie zrobić dla miłości? Czy na pewno wszystko, tak jak często zwykliśmy mawiać? To tak silne uczucie, że ma moc przemiany człowieka. Jednak czy zawsze wychodzi nam to na korzyść? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sam, ale nic nie stoi na przeszkodzie by poznać zdanie innych. W tym wypadku Magdaleny Winnickiej, rodowitej wrocławianki, która swoją książką „Kostandin. Grzechy mafii” decyduje się powiedzieć parę słów od siebie ustami bohaterów.

23 letnia Alicja została przez los mocno poturbowana. Za namową przyjaciółki – Wiktorii - aby złapać oddech od trudnej przeszłości, wsiada w samolot i leci do Leicester. Tam ma nadzieję zapomnieć o wszystkim i dobrze się bawić. Jej plany szybko ulegają zmianie za sprawą zabójczo przystojnego Konstandia, który ratuje życie dziewczyny i sprawia, że jej serce bije znacznie mocniej niż dotychczas. Każdego dnia coraz bardziej odkrywa kim jest jej ukochany, nie są to jednak pozytywne informacje. To Albańczyk z mroczną przeszłością i licznymi tajemnicami. Ich szybko rozwijająca się więź stanowi problem dla jego interesów, a Alicja tkwi w ciągłym niebezpieczeństwie. Czy taki związek ma przyszłość? Ile są w stanie poświęcić dla drugiego człowieka?

„Konstandin. Grzechy mafii” to książka, z którą nie sposób się nudzić. Dzieje się bardzo dużo i szybko. To romans, erotyk, książka pełna mafijnych porachunków. Przewija się w nim również tragedia, nienawiść, radość, pożądanie oraz zemsta. Mieszanka wybuchowa!

 

Agnieszka Miśkowiec

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show