„Korean Lifestyle Book. Jak wprowadzić elementy K-culture do swojego domu i stylu życia” Abi Smith

korean styleAktualnie nie mamy możliwości podróżowania w najodleglejsze zakątki świata. Pandemia pokrzyżowała wiele wycieczkowych planów. Na szczęście są książki, które wystarczy otworzyć, by przenieść się w wybrane miejsce. Wydawnictwo MUZA wyszła z propozycją poznania koreańskich zwyczajów i tradycji za sprawą książki „Korean Lifestyle Book”.

Niniejsza pozycja jest poradnikiem, dzięki któremu lepiej poznamy Koreę i zainspirujemy się do zmiany swoich nawyków. Nie tylko żywieniowych. Swoją podróż rozpoczynamy od zapoznania się ze sposobami na pielęgnację skóry, poznamy tamtejszą modę i trendy makijażowe. Być może za wprowadzenie kilku trików nasza skóra odwdzięczy się nowym blaskiem. Dowiemy się o co chodzi z k-dramą, a także czego słuchają i co oglądają koreańczycy. Może warto urozmaicić swoją playlistę? Przekonamy się, czy koreańska kuchnia to smaki, z którymi chcielibyśmy zapoznać się bliżej. A na koniec zajrzymy do tamtejszej branży wnętrzarskiej i poznamy sposoby na odświeżenie swoich mieszkań.

Książka jest opatrzona licznymi fotografiami, które świetnie dopełniają całości. To krótka, ale treściwa i bardzo barwna podróż.

 

Agnieszka Miśkowiec

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show