Świąteczny jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci

jarmark auchanŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Przygotowania do tego wyjątkowego czasu ułatwi świąteczny jarmark rękodzieła, antyków i staroci. Na stoiskach dostępnych w pasażu galerii handlowej od 11 do 13 grudnia będzie można znaleźć wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika przedmiotów z duszą.

Niewiele ponad dwa tygodnie dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia! Dlatego warto wcześniej zaplanować gwiazdkowe zakupy! Od najbliższego piątku przez trzy dni Centrum Handlowe Auchan Bielany będzie gościło stoiska handlowe lokalnych antykwariuszy i twórców. Odwiedzający jarmark rękodzieła i staroci znajdą wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako wyjątkowy gwiazdkowy prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będzie dostępna także bogata oferta przedmiotów z mosiądzu i brązu, ozdobne sztućce i naczynia, witraże oraz różnorodne rękodzieło. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów odbywających się w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie można zakupić trafiony upominek dla każdego miłośnika staroci! Na stoiskach będzie można kupić między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących Centrum Handlowe Auchan Bielany przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej i sklepach. Przy wszystkich wejściach do centrum handlowego oraz przy wejściu do hipermarketu można znaleźć pojemniki z płynem dezynfekującym. Maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie oraz w sklepach galerii handlowej.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach 11-13 grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w piątek od g. 9:30 do 21:00, w sobotę od g. 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową od g. 9:30 do 20:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show