Znajdź muzyczne białe kruki na giełdzie płyt winylowych

winyle auchanNie lada gratka czeka w najbliższą sobotę na miłośników dźwięków z czarnej płyty! 8 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany pojawią się stoiska z płytami winylowymi, kasetami magnetofonowymi i płytami CD. Na odwiedzających czekają tysiące wyjątkowych egzemplarzy.

Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielany jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić!

W najbliższą sobotę pasaż Centrum Handlowego Auchan Bielany wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć tysiące wyjątkowych płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych. Swoje zbiory udostępnią znani miłośnikom winyli sprzedawcy: Papa Winyl oraz Dadastudio z Wrocławia, Muzyka na okrągło z Poznania, Sklep muzyczny Hit z Pabianic, Frankenstein Vinyl z Ząbkowic Śląskich czy Winylfetysz z Krotoszyna.

Większość płyt to zarówno pierwsze kolekcjonerskie wydania albumów i singli, jak i liczne wznowienia. Wśród dostępnych na giełdzie egzemplarzy znajdą się klasyczne czarne płyty, ale także wydania kolorowe, tzw. picture oraz limitowane edycje. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. W zbiorach będą również bajki i słuchowiska dla dzieci.  

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją kolekcję o prawdziwe muzyczne białe kruki i wyjątkowe egzemplarze, a także porozmawiać ze sprzedawcami, którzy chętnie podzielą się wiedzą i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 8 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od g. 9:00 do 21:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show