Już 15 maja na dachu Arkad Wrocławskich startuje kino samochodowe

kino samochodoweArkady Wrocławskie i OH KINO ponownie zapraszają wszystkich miłośników kinematografii na wspólne projekcje do kina samochodowego, zlokalizowanego na 6. piętrze parkingu galerii. Pierwszy seans odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 maja, o godz. 21:15. Uczestnicy wydarzenia obejrzą zachwycającą produkcję zdobywczyni Oscara, Emerald Fennell, pt. „Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Film dedykowany jest widzom powyżej 15. roku życia.

Począwszy od 15 maja dach Arkad Wrocławskich, podobnie jak w poprzednim roku, zamieni się w jedyną w swoim rodzaju salę kinową, gdzie na ekranie o powierzchni 1500 mkw., w technologii 4K, wyświetlane będą największe hity filmowe ostatnich lat. Zmotoryzowanym udostępnionych zostanie 29 numerowanych miejsc parkingowych w 3 strefach wysokościowych, natomiast osobom bez pojazdów 16 wygodnych leżaków, ustawionych w bezpiecznych odległościach. Na miejscu powstanie także dedykowany snack bar, w którym widzowie zakupią popcorn oraz napoje. Zamówienia będzie można składać bezpośrednio po wjeździe na dach Arkad Wrocławskich lub telefonicznie.

- Po raz kolejny wraz z naszym najemcą, OH KINO, mamy przyjemność zaprosić na wspólne seanse pod gołym niebem. Poprzednim razem cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Wierzymy, że tegoroczna edycja również zachwyci naszą publiczność. Z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze projekcje i możliwość spotkania z widzami – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Uczestnicy seansów na dachu Arkad Wrocławskich w najbliższym czasie obejrzą m.in. „Palm Spring”, „Na noże” czy „Greenland”. Jako pierwszy wyświetlony zostanie dramat kryminalny pt. „Obiecująca. Młoda. Kobieta” (2020) w reżyserii Emerald Fennell. Opowiada on historię młodej kobiety, która postanawia pomścić śmierć swojej przyjaciółki. Film otrzymał Oscara w kategorii „Najlepszy scenariusz oryginalny” oraz 4 inne nominacje do tej prestiżowej nagrody.

- Dla naszych widzów przygotowaliśmy szeroki wachlarz kategorii filmowych – od komedii, przez dramaty, aż po thrillery katastroficzne oraz wiele innych. Jesteśmy pewni, że tegoroczny repertuar OH KINA samochodowego zachwyci nawet najbardziej wymagających - informuje Piotr Główczak z OH KINA. - Mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którym w najbliższą sobotę nie uda się zobaczyć filmu „Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Kolejną szansę będą mieli zaledwie kilka dni później, 19 maja. Serdecznie zapraszamy – dodaje.

OH KINO Samochodowe na dachu Arkad Wrocławskich rusza w sobotę, 15 maja, o godz. 21:15. Osoby przebywające w pojazdach zobowiązane są do zakrywania ust i nosa w momencie uchylenia okna w pojeździe. Natomiast niezmotoryzowani przez cały czas, podczas przebywania na terenie kina samochodowego. Dodatkowo proszeni są także o zabranie ze sobą radioodbiornika oraz słuchawek. Bilety i regulamin wydarzenia dostępne są na stronie www.ohkino.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show