Nowa książka autorki „To tylko przyjaciel” – Bestsellera Empiku 2020!

miloscTego lata Abby Jimenez powraca z kolejną gorącą powieścią o płomiennym uczuciu! „Miłość szuka właściciela” to historia skomplikowanej relacji Sloan i Jasona, których połączył niespodziewany splot wydarzeń. Ona mieszka w Los Angeles i od dwóch lat jest nieszczęśliwa. On jest wziętym muzykiem, dla którego międzynarodowa kariera jest priorytetem. Wydaje się, że tych dwoje nie może być razem. Premiera książki „Miłość szuka właściciela” Abby Jimenez miała miejsce 14 lipca!

Sloan ma 26 lat. Dwa lata temu w wypadku motocyklowym straciła narzeczonego – miłość jej życia. Mimo intensywnych starań najbliższej przyjaciółki, Kristen, kobieta nie potrafi pogodzić się ze śmiercią Brandona i zacząć żyć na nowo, bez niego. Kiedyś była obiecującą hiperrealistyczną malarką, prowadziła też popularnego bloga. Teraz zarabia, malując chałtury dla komercyjnych firm. Nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie uda jej się wyjść z żałobnego marazmu.

Niespodziewanie, w dniu rocznicy śmierci Brandona, kobieta znajduje zbłąkanego psa myśliwskiego. Uznaje to za znak od zmarłego narzeczonego, który sam był myśliwym. Na obroży zwierzęcia wygrawerowany jest numer telefonu. Sloan zostawia kilka wiadomości i czeka na odzew. Wreszcie zgłasza się do niej niejaki Jason – 29-letni muzyk przebywający właśnie w Australii. Połączona przez psa para zaczyna ze sobą flirtować. Wiadomości, które sobie wysyłają, z dnia na dzień stają się coraz bardziej pikantne, a rozmowy pełne erotycznych podtekstów. W końcu dochodzi do spotkania, a ich relacja zmienia się w pełen pożądania i namiętności związek. W kobiecie rodzi się jednak szereg wątpliwości. Czy związek z Jasonem nie będzie zdradą wobec Brandona? Czy warto rzucić wszystko i jechać za ukochanym w kilkumiesięczną trasę koncertową? Czy on z kolei może wymagać od niej, aby poświęciła własną karierę, która ostatnio nabrała rozpędu? Sprawę dodatkowo skomplikują również niewytłumaczalne ataki, których ofiarą stanie się Sloan. Co jest ich przyczyną? I kto za nimi stoi?

„Miłość szuka właściciela” to powieść, w której nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz rozpalających zmysły opisów intymnych przeżyć. Książka jest napisana z czułością, dowcipem i lekkością – możemy więc liczyć na podobne czytelnicze emocje, wzruszenia i zabawne fragmenty, które znaleźć można było w „To tylko przyjaciel”. Abby Jimenez stworzyła powieść pełną seksualnego napięcia oraz dobrego humoru. Czy Sloan i Jason pozwolą sobie na zaangażowanie? Oboje czują  pożądanie i wiedzą, że łączące ich uczucie jest wyjątkowe. Czy uda im się wypracować zadowalający obie strony kompromis?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show