Uwielbiani przez dzieci Masza i Niedźwiedź we Wrocławiu

maszaNiezwykła wystawa dla najmłodszych przenosząca w świat Maszy i Niedźwiedzia już od 6 września. Spotkajcie lubianych bohaterów, spędźcie z nimi czas na dobrej zabawie i zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przez niemal cały tydzień na wystawie będzie czekać na najmłodszych popularny duet: rozbrykana Masza ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem. W jej trakcie będzie można zajrzeć do Domku Niedźwiedzia, podziwiać sztuczki cyrkowe tygrysa czy łapać na łące kolorowe motyle. W sportowym wyzwaniu czekają zawody w slalomie stylowymi rowerkami rodem ze świata bajki. Najmłodsi będą mogli również założyć przydomowy ogródek z samodzielnie wybranych roślin. Ponadto uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem. Na odwiedzających czeka także ciepła herbata z samowaru oraz liczne animacje i konkursy z nagrodami.

Wystawa jest bezpłatna. Można ją odwiedzać od 6 do 11 września, w godzinach od 10.00 do 18.00 w centrum handlowym Magnolia Park. Stanowiska będą ustawione na placu w okolicy wejścia od ulicy Legnickiej.

– „Masza i Niedźwiedź” cieszy się wśród dzieci ogromną popularnością. Z myślą o nich powstała ta wystawa, dzięki której mogą wejść w świat ulubionych postaci i poczuć się częścią bajki. Zaczyna się nowy rok dla uczniów i przedszkolaków, spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem może być dla nich miłą odskocznią – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show