Jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci po raz kolejny w Bielanach Wrocławskich

targ starociJarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci powtórnie zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielany. Od czwartku 14 października do soboty 16 października w pasażu galerii handlowej pojawią się stoiska lokalnych rzemieślników i antykwariuszy, na których coś dla siebie znajdzie każdy wielbiciel przedmiotów z duszą.

Rękodzieło, ozdobne sztućce i naczynia, witraże, przedmioty z mosiądzu i brązu, a także ręcznie wykonana biżuteria czekają na odwiedzających jarmark rękodzieła i staroci w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Przez trzy dni – od czwartku 14 października do soboty 16 października – w galerii handlowej ponownie odbędzie się jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci.

Podczas wydarzenia coś dla siebie znajdą również kolekcjonerzy przedmiotów „z duszą”. Na stoiskach pojawią się między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast wielbiciele dźwięków z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach od 14 do 16 października w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w czwartek i piątek od g. 9:30 do 21:00, w sobotę od g. 9:00 do 21:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show