Sylwestrowy zawrót głowy w kinie DCF

dcf sylwesterDolnośląskie Centrum Filmowe zaprasza na wyjątkowy sylwestrowy wieczór w kinie. O północy widzowie wspólnie wzniosą noworoczny toast, a wcześniej na ekranach kina DCF zobaczą cztery najbardziej obiecujące premiery nadchodzącego roku.

- Specjalne sylwestrowe bloki filmowe i powitanie Nowego Roku w kinie stały się naszą tradycją. Wierzymy, że i w tym roku, mimo obostrzeń, widzowie spędzą z nami Sylwestra równie chętnie, jak w poprzednich latach, kiedy mogliśmy świętować bez ograniczeń. Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy pełne energii filmy, które na pewno wprowadzą nas w dobry nastrój – mówi Jarosław Perduta, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Dla widzów przygotowano dwa filmowe pakiety – Na Srebrnym Ekranie i Na Perłowym Ekranie. Na Srebrnym Ekranie w sali Warszawa widzowie zobaczą „The cardcounter”, najnowszą produkcję Martina Scorsese w reżyserii Paula Schradera, a także ciepłą włoską komedię „(Nie) długo i szczęśliwie” w reż. Paolo Costelli o perypetiach czterech małżeństw, które dowiadują się, że ich śluby są nieważne, bo zostały udzielone przez fałszywego księdza.

Na Perłowym Ekranie w Sali Lwów pokazany zostanie norweski kandydat do Oscara - figlarna i nieprzewidywalna komedia „Najgorszy człowiek na świecie” w reż. Joachim Triera. Obok niej widzowie zobaczą „Belfast” w reż. Kennetha Branagha, czyli opowiedzianą z humorem opowieść o dzieciństwie podczas irlandzkiego konfliktu pod koniec lat 60-tych. „Belfast” otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu w Toronto, który uznawany za nieoficjalny start w wyścigu po Oscary.

Po filmach, w miłej i niezobowiązującej atmosferze, widzowie wspólnie powitają Nowy Rok w holu kina DCF.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad dotyczących limitów osób uczestniczących w imprezach kulturalnych, widzowie zaszczepieni przeciwko SARS-CoV-2 proszeni będą o okazanie certyfikatu szczepienia przed wejściem na salę kinową.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show