"Bullet Journal. Planer kreatywny"

bullet"Bullet Journal. Planer kreatywny" to propozycja dla tych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z bullet journalingiem – popularnym systemem planowania pomagającym organizować codzienność, osiągać zamierzone cele i wyrabiać pożądane nawyki.

Liczba obowiązków przytłacza, zadania do wykonania się piętrzą, a życie wymyka się spod kontroli? Biegniemy, pędzimy i zaczynamy łapać zadyszkę. W tym codziennym biegu coraz częściej potrzebujemy momentu skupienia, skoncentrowania się na tu i teraz.

Te momenty zatrzymania – gdy znajdujemy chwilę, by rozejrzeć się wokół i dostrzec rzeczy, na które normalnie nie zwracamy uwagi – ułatwi nam "Bullet Journal. Planer kreatywny".

Bullet journaling został pomyślany jako efektywny system planowania, do którego wystarczą notes i długopis. Opracował go Ryder Carroll, syn pisarza Jonathana Carrolla, szukając metody, która pomoże mu w nauce, pozwoli ograniczyć ilość notatek, zapewni stały dostęp do uporządkowanych informacji i nie pozwoli zginąć w nawale kartek i karteczek z zapiskami. Wymyślił więc sposób, by – jak mówi – „dokumentować przeszłość, organizować teraźniejszość, planować przyszłość”.

Bullet journal pomaga

• uporządkować cele oraz priorytety życiowe i zawodowe
• zaplanować zadania
• kontrolować nawyki
• mobilizować do realizowania postanowień

Krótko mówiąc, bujo pomaga ogarnąć rzeczywistość.

W środku znajdziemy praktyczne porady dla początkujących oraz piękne ilustracje Zofii Różyckiej.

Rozpocznij przygodę z bullet journalingiem!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show